"Barwy szczęścia" odcinek 1951. Bożena odbija się od dna i ratuje męża przed nożownikiem! [CO SIĘ WYDARZY+ZDJĘCIA]

Życie Bożeny i Bruna zaczyna się stabilizować i ciężko pracują przy swoim nowym, wspólnym biznesie. Jednak w chwili zagrożenia Bożena pozostaje czujna i ratuje męża od napaści z nożem! Co się wydarzy w 1951. odcinku "Barw szczęścia"?

Multimedia

"Barwy szczęścia" odcinek 1951. już w środę, 28 listopada o godz. 20:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Od kiedy wyjaśniła się sprawa rzekomej zdrady Bożeny (Marieta Żukowska), wszystko układa się coraz lepiej. Nie dość, że jej oprawcy zostali schwytani, to zapisała się na terapię i sama pomaga innym, między innymi Kasi (Katarzyna Glinka), którą spotkała podobna krzywda. Na dodatek Bruno (Lesław Żurek), trochę z poczucia winy, że nie ufał żonie, a trochę dla nowego startu dla małżeństwa, podarował Bożenie stary dom pod Warszawą, by urządzili tam hotel! Para uzna, że wspólny biznes jest dla nich... jak dziecko! Czy planują powiększenie rodziny?

Hotel Bożeny i Bruna nowym miejscem spotkań bohaterów. Kasia będzie dla nich pracować? [WIDOE+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Amelia (Stanisłwa Celińska) i Tomasz (Kazimierz Mazur) w rozmowie dojdą do podobnych wniosków co Bruno, który wolałby, żeby jego żona przestała "bawić się w agentkę" i się ustabilizowała. - Ten hotel to nie jest głupi pomysł - podsumują. Bruno tymczasem zaproponuje żonie, by spędzili noc w swoim hotelu. - Będziemy honorowymi gośćmi - zażartuje i wyciągnie z torby szampana!

Sielanka nie może jednak trwać wiecznie, małżeństwo ma pełne ręce roboty przy hotelu! Bardzo się starają, aby hotel był idealny. Kiedy pod domem wybucha zamieszanie związane z przyjazdem ciężarówki z meblami, jeden z pracowników firmy przewozowej chce z tego skorzystać i okraść Stańskich! Bruno zauważa złodzieja i zaczyna go gonić, jednak mężczyzna nagle się zatrzyma i zagrozi mu nożem! Sytuacja staje się naprawdę groźna, jednak z pomocą nieoczekiwanie nadchodzi... Bożena! Powala napastnika na ziemię i niedługo później niedoszły nożownik zostaje aresztowany. Oglądaj najnowsze odcinku serialu "Barwy szczęścia" w TVP2! Po więcej szczegółów sprawdź program tv

Bożena w niebezpieczeństwie! Ryzykowna akcja detektywów! [STRESZCZENIE ODCINKÓW+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×