"Barwy szczęścia" odcinek 1955. Laura proponuje Oliwce pracę prostytutki! Jak zareaguje dziewczyna Kajtka? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

W 1955. odcinku serialu "Barwy szczęścia" Laura złoży Oliwce niespodziewaną propozycję! Czy Oliwka znajdzie sobie sponsora? Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"Barwy szczęścia" odcinek 1955. we wtorek, 04.12.2018, o godz. 20:10 w TVP2 - sprawdź program tv

Gdy Oliwka (Wiktoria Gąsiewska) zobaczyła Laurę (Kim Grygierzec) w towarzystwie sporo starszego mężczyzny, nabrała sporych podejrzeń co do pochodzenia jej pieniędzy. W końcu wszystko stało się jasne! Laura dorabia jako prostytutka i okłamuje swojego chłopaka, Justina (Jasper Sołtysiewicz). Oliwka nie mogła zrozumieć jak jej koleżanka może w taki sposób zdradzać partnera. W trakcie wyjazdu do Rzymu, między dziewczynami doszło do ostrej kłótni.

Tomala umrze?! Jak Sabina poradzi sobie ze stratą męża? [CO SIĘ WYDARZY+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Po powrocie do Polski dziewczyny w dalszym ciągu są pokłócone, żadna z nich nie zdradziła swojemu partnerowi powodów awantury. W 1955. odcinku serialu "Barwy szczęścia" dziewczyny wrócą do tematu. Laura będzie usprawiedliwiać swoje postępowanie i zaproponuje Oliwce, by sama spróbowała tej formy zarobku. W końcu przydadzą się jej dodatkowe pieniądze. Oliwka wścieknie się i zażąda od Laury i Justina, by się wyprowadzili!

Laurze będzie jednak głównie zależało na tym, by Oliwka zachowała w tajemnicy jej sekret. Posunie się nawet do przekupstwa! Czy Oliwka weźmie od niej pieniądze? A może da się całkowicie omotać koleżance i faktycznie znajdzie sobie sponsora? Aby poznać odpowiedzi na te pytania, oglądajcie koniecznie kolejne odcinki serialu "Barwy szczęścia" w TVP2!

Lidka zazdrosna o Carinę! Radek znowu przyjmie dziewczynę do pracy? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Zobacz więcej wideo na kanale Youtube Telemagazynu!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×