"Barwy szczęścia" odcinek 1956. Basia zostanie oszukana "na policjanta"! Straci wszystkie oszczędności? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

W 1956. odcinku serialu "Barwy szczęścia" Basia odbierze dziwny telefon z komisariatu. Kobieta wypełni polecenia policjanta, co okaże się wielkim błędem... Sprawdź szczegóły!

Multimedia

"Barwy szczęścia" odcinek 1956. już w środę, 5.12.2018 o godz. 20:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Nie bez powodu media w ostatnim czasie aż trąbią od ostrzeżeń przed oszustami "na wnuczka" czy "na policjanta". Wiele osób niestety daje się nabrać i jest to wielki problem. Również twórcy serialu "Barwy szczęścia" postanowili poruszyć tę kwestię.

Tomala umrze?! Jak Sabina poradzi sobie ze stratą męża? [CO SIĘ WYDARZY+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W 1956. odcinku "Barw szczęścia" Basia (Sławomira Łozińska) odbierze telefon od mężczyzny, który przedstawi się jej jako komisarz Karwasz z IV posterunku. - W mieszkaniu na Ursynowie znaleziono podrobione dokumenty na pani nazwisko. - powie jej policjant i ostrzeże Grzelakową, że ktoś może ukraść wszystkie pieniądze z jej konta. Poprosi ją, by poszła do banku i wypłaciła swe oszczędności, a potem wrzuciła torbę z banknotami do śmietnika w parku. Mężczyzna zapewni Basię, że jej pieniądze trafią do policyjnego depozytu.

Grzelakowa bez namysłu zrobi wszystko, co zażądał od niej policjant. Kilka godzin później, dowie się, że na policji nie pracuje nikt o nazwisku Karwasz... Czy Basia straci wszystkie oszczędności? Oglądaj nowe odcinki serialu "Barwy szczęścia" w TVP2!

Klara i Hubert wyjadą do USA? Odejdą na stałe z serialu? [CO SIĘ WYDARZY+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×