"Barwy szczęścia" odcinek 1956. Klara i Hubert wyjadą do USA w ramach stypendium? Odejdą na stałe z serialu? [CO SIĘ WYDARZY+ZDJĘCIA]

W 1956 odcinku "Barw szczęścia" Klara dostanie szansę wyjazdu na stypendium do USA! Sprawdź, co czeka bohaterów!

Multimedia

"Barwy szczęścia" odcinek 1956. już w środę, 5.12.2018 o godz. 20:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Klara (Olga Jankowska) i Hubert (Marek Molak) ponownie układają sobie swoje życie. Klara rozpoczęła współpracę z utalentowanym pisarzem, Winicjuszem (Marcel Borowiec), a Hubert próbuje rozkręcić muzyczną karierę Ryśka (Sebastian Stankiewicz). W 1956. odcinku serialu "Barwy szczęścia" pojawi się jednak przed nimi szansa na ogromną zmianę w ich życiu.

Patryk wyzna miłość Agacie! Pyrka odzajemni jego uczucie? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Klara dowie się o stypendium Amerykańskiej Fundacji Literackiej. Okaże się, że ubiega się o nie także jej największy wróg, Waldemar Kniewski (Michał Witkowski). Za namową Huberta, dziewczyna również postanowi ubiegać się o stypendium. Jeśli jej się powiedzie, całą ich rodzinę czeka przeprowadzka do Nowego Jorku! W Stanach spędzą co najmniej kilka miesięcy, nie jest jednak wykluczone że postanowią zostać tam na stałe.

Bójka na pogrzebie Tomali! Sabina straci dom? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Czy Klarze uda się otrzymać prestiżowe stypendium? Czy razem z mężem i dzieckiem na stałe przeprowadzi się do USA? Czy ich wyjazd będzie oznaczał, że Olga Jankowska i Marek Molak na dobre opuszczą obsadę serialu? Aby poznać dalsze losy bohaterów, oglądajcie koniecznie nowe odcinki serialu "Barwy szczęścia" na antenie TVP2!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×