"Barwy szczęścia" odcinek 1957. Patryk wyzna miłość Agacie! Pyrka odzajemni jego uczucie? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

Załamana Agata nadal będzie obwiniała się o próbę samobójczą Pawła. W 1957. odcinku serialu "Barwy szczęścia" czeka ją jednak miła niespodzianka, którą będzie miłosne wyznanie Patryka! Jak zareaguje Pyrka? Sprawdź co się wydarzy!

Multimedia

"Barwy szczęścia" odcinek 1957. już w czwartek, 6.12.2018 o godz. 20:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Po próbie samobójczej Pawła (Mateusz Rzeźniczak), Agata (Natalia Zambrzycka) załamie się. Pamiętając słowa matki Piaseckiego, dziewczyna zacznie obwiniać się o jego skok z dachu. Będzie mogła jednak liczyć na wsparcie Iwony (Izabela Zwierzyńska) i Patryka (Konrad Skolimowski). Oboje będą pocieszać Agatę, ale też spróbują, dla jej dobra, wybić jej Pawła z głowy.

Paweł będzie kaleką! Agata sobie tego nie wybaczy! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Później, Patryk nieoczekiwanie zwierzy się Iwonie, że zakochał się w jej siostrze. Doda, że szlag go trafia, bo jest przekonany, że Paweł zmarnuje życie jego ukochanej.
- Powinienem mu współczuć, ale jakoś nie potrafię. Wiadomo już, czy ten czub z tego wyjdzie?
- Nie cofniemy jego skoku z dachu, ale możemy ratować Agatę, żeby nie pociągnął jej za sobą. Jeśli naprawdę ją kochasz, to nie zostawiaj jej samej.

Pyrka zasugeruje Patrykowi, by jak najszybciej powiedział jej siostrze, co do niej czuje. Chłopak postanowi skorzystać z tej rady i zaprosi Agatę na spacer do parku. Tam wyzna jej swoje uczucia. - Boję się o ciebie, bo mi na tobie zależy... Przecież cię kocham. Agata aż zaniemówi z wrażenia.
- Spokojnie, bez ciśnienia, nic nie musisz! Ja ogarniam swoje emocje, a ty swoje, OK? Wiem, że sytuacja jest bardzo skomplikowana... Ale mam pomysł, jak możesz się uwolnić psychicznie od Pawła...
- To nie takie proste, wszystko mi go przypomina...
- Tutaj tak, ale u mnie złapiesz dystans...
- Jak to u ciebie?
- Przeprowadź się do mnie, to zobaczysz!

Czy Pyrka odwzajemni uczucia Patryka? Czy para zamieszka razem? Jaki udział będzie miał Paweł w ich relacji? Śledź losy bohaterów w nowych odcinkach serialu "Barwy szczęścia"!

Tomala umrze?! Jak Sabina poradzi sobie ze stratą męża? [CO SIĘ WYDARZY+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • strazak z2 osp (gość)

  ale śmiszne:) ha ha ha gimbaz@

  03.12.2018 10:55
 • Iwona (gość)

  Agata jesteś super dziewczyną i bardzo zdolną aktorką☺💪👍

  02.12.2018 21:07
 • Ok (gość)

  Kocham wasz

  02.12.2018 14:40
 • Doc (gość)

  Barwy szczęścia schodzą na psy. Stały się ckliwe, płaczące, zasmarkane jak tureckie seriale. I ta wstrętna Agata, która wykrzywia gębę jak orangutan. Jest nie dość że brzydka to głupia i bez talentu. Trudno mi na nią patrzeć. Niech skoczy z dachu!! Serial był ciekawszy, a teraz szmatławy. Do tego ta źle mówiąca murzyna.

  02.12.2018 12:08
 • Bardzo dobrze nareszciw (gość)

  Powinna od początku być z Patrykiem a nie z tym głupim Pawłem on lepiej od agaty pasuje lepiej niź Paweł

  02.12.2018 10:59

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×