"Barwy szczęścia" odcinek 1957. Tomala umrze?! Jak Sabina poradzi sobie ze stratą męża? [CO SIĘ WYDARZY+ZDJĘCIA]

Tragedia w "Barwach szczęścia"! Podczas lekcji tańca Tomala dostanie zawału! Czy lekarzom uda się go uratować? Sprawdź, co wydarzy się w 1957. odcinku serialu "Barwy szczęścia"!

Multimedia

"Barwy szczęścia" odcinek 1957. we wtorek, 6.12.2018, o godz. 20:10 w TVP2 - sprawdź program tv

Kiedy już wydawało się, że związek Sabiny (Barbara Kurzaj) i Tomali (Bartłomiej Nowosielski) wychodzi na prostą i małżonkowie wyjaśnili sobie wszystkie nieporozumienia, to los postanowił sobie z nich zakpić. Teraz, gdy w ich relacji nie mogłoby być lepiej, Tomala dostanie zawału podczas lekcji tańca!

Sabina nakrywa męża z piękną blondynką! Czy Tomala ją zdradza? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W 1957. odcinku "Barw szczęścia" Sabina i Andrzej będą doskonale bawić się na lekcji tańca. Tomala wyzna żonie, że bardzo ją kocha. Chwilę później, mężczyzna źle się poczuje - złapie się za serce, upadnie na parkiet i zemdleje. Sabina od razu zorientuje się, że jej mąż dostał zawału i natychmiast zadzwoni po pogotowie. Zanim przyjedzie karetka, Andrzej odzyska na chwilę przytomność i spojrzy ukochanej prosto w oczy.

- Jestem szczęściarzem, że pojawiłaś się w moim życiu. Ty i Majeczka jesteście dla mnie najważniejsze. Pożegnaj ode mnie mamę i powiedz małej, że... - Tomala nie dokończy zdania, a Sabina naprawdę się przerazi.
- Andrzej! Ty nie możesz umrzeć! Potrzebujemy cię!

Paweł pada na kolana przed Agatą! Czy dziewczyna mu wybaczy? [STRESZCZNIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Tomala trafi do szpitala, ale niestety, podczas operacji wszczepienia bajpasów, umrze. Lekarz poinformuje Sabinę, że nic nie dało się zrobić. - Wystąpił krwotok. Próbowaliśmy go zatamować, ale serce pani męża się poddało. Nie cierpiał. Umarł pod narkozą - usłyszy Sabina. Kobieta będzie załamana. Z rozpaczy zawyje: - Jak mógł mi to zrobić? Jak mógł mnie zostawić?

Jak Sabina poradzi sobie ze śmiercią ukochanego męża? Śledź nowe odcinki "Barw szczęścia"!

Zobacz galerię

Marieta Żukowska o hotelu w serialu "Barwy szczęścia"

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×