"Barwy szczęścia" odcinek 1959. Bójka na pogrzebie Tomali! Sabina straci dom? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

W 1959. odcinku serialu "Barwy szczęścia" odbędzie się pogrzeb Andrzeja. Jego matka nie wytrzyma presji i rzuci się na Sabinę! Czy ktoś ją powstrzyma? Co jeszcze się wydarzy?

Multimedia

"Barwy szczęścia" odcinek 1959. już w poniedziałek, 10.12.2018 o godz. 20:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Sabina (Barbara Kurzaj) ciężko znosi nagłą śmierć Andrzeja (Bartłomiej Nowosielski). Z wielkim trudem decyduje się na wyjście z domu, ale nie pojawia się na nabożeństwie żałobnym. Kajtek (Jakub Dmochowski), idący wraz z innymi w kondukcie żałobnym zauważa ją jednak za jednym z nagrobków. Namawia ją, by dołączyła do najbliższych. Kiedy nadchodzi czas złożenia urny do grobu, matka Andrzeja (Ewa Florczak) niespodziewanie rzuca się na Sabinę z pięściami!!! W ostatniej chwili Władek (Przemysław Stippa)) i Darek (Andrzej Niemyt) odciągają szalejącą Mariannę. Czy dotkliwie pobiła Sabinę?

Tomala umrze?! Jak Sabina poradzi sobie ze stratą męża? [CO SIĘ WYDARZY+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Kiedy po kilku dni później emocje opadają, Marianna rozmawia z synową. Rozmowa jednak nie jest łatwa... Matka Tomali oświadcza, że dom, w którym mieszkali Sabina z Andrzejem, należy do niej. Nie mając wyjścia, całkowicie załamana Sabina obiecuje, że niedługo się wyprowadzi. Gdzie zamieszka? Oglądaj najnowsze odcinku serialu "Barwy szczęścia" w TVP2! Po więcej szczegółów sprawdź program tv

Kolejny aktor z serialu próbuje swoich sił w Disco Polo! Oto nowy hit zespołu SKOLIM! [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Waldi (gość)

  Nie pochwalam reakcji Matki Andrzeja ale ją rozumiem dlatego że ona straciła syna jedyną osobą którą się kocha w życiu bezwarunkowo a Sabina straciła jedynie męża Któremu jak widać nie była oddana bo go zdradziła i nie była zadowolona ostatnio z ich wspólnego życia ja nie kwestionuje tego że Sabina kochała kiedyś Andrzeja ale ostatnio ich drogi chyba trochę się rozeszły a po za tym po śmierci Andrzeja Sabina ma Kajtka swojego syna i swoją Matkę , swoją i Andrzeja córkę Mają oraz Władka i Darka , rodziców Władka a Marianna została się całkiem sama więc Bardziej współczuje Mariannie straty syna niż Sabinie straty męża mężów można mieć 10 a syna ma się tylko jednego.

  08.12.2018 19:48
 • jurek (gość)

  śmieszny serial. Ale fabuła spoko.

  03.12.2018 10:48
 • mmmm (gość)

  Smutne

  02.12.2018 12:00

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×