"Barwy szczęścia" odcinek 1959. Zapadł wyrok w sprawie mordercy Marty! Krzepiński w końcu skazany! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

W 1959. odcinku serialu "Barwy szczęścia" Rafał Krzepiński w końcu zostanie ukarany za to, co zrobił Marcie Walawskiej! Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"Barwy szczęścia" odcinek 1959. już w poniedziałek, 10.12.2018 o godz. 20:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Bliscy Marty Walawskiej (Katarzyna Zielińska) niemal do początku byli pewni, że za jej śmiercią stoi Krzepiński (Marek Kossakowski). Niestety, morderca przez długi czas skutecznie unikał wyroku. Bezradność wymiaru sprawiedliwości pociągnęła do zbrodni Artura (Jacek Rozenek), który próbował w akcie zemsty zabić Rafała. W 1959. odcinku serialu "Barwy szczęścia" Krzepiński w końcu odpowie jednak za swój czyn.

Oliwka pójdzie z Laurą na spotkanie ze sponsorami! Zdradzi Kajtka? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W dniu finału procesu Krzepińskiego bliscy Walawskiej będą mieli nadzieję, że sprawiedliwości stanie się zadość i morderca Marty zostanie skazany za jej zabójstwo. Jeszcze przed ogłoszeniem wyroku dziennikarze zasypią oskarżonego pytaniami, licząc na to, że psychopata skomentuje jakoś proces i czekający go wyrok. W 1959. odcinku serialu "Barwy szczęścia" relację z procesu Krzepińskiego będzie śledziła także poruszona Zosia (Joanna Moro) razem z Ewunią (Gabriela Ziembicka) i Moniczką (Natalia Żyłowska). Wszystkie mają nadzieję, że surowy wyrok dla mordercy, będzie oznaczał łagodniejszą karę dla Chowańskiego.

Jaką karę wymierzy sąd? Aby się tego dowiedzieć, śledźcie koniecznie najbliższe odcinki serialu "Barwy szczęścia" w TVP2!

Bójka na pogrzebie Tomali! Sabina straci dom? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×