"Barwy szczęścia" odcinek 1963. Basia wyznaje mężowi, że została okradziona! Jak zareaguje Zenek? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

W 1963. odcinku serialu "Barwy szczęścia" Basia uzna, że dalsze okłamywanie męża nie ma już sensu i wyzna mu prawdę. Sprawdź, jak przebiegnie ich rozmowa.

Multimedia

"Barwy szczęścia" odcinek 1963. już w piątek, 14.12.2018 o godz. 20:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Basia padła ofiarą oszusta. Anonimowi sprawcy metodą "na policjanta" pozbawili ją i Zenka oszczędności całego życia! Odzyskanie pieniędzy będzie niezwykle trudne, nawet jeśli uda się ująć sprawców. Basi było bardzo wstyd, że dała się oszukać i nie potrafiła wyznać tego nawet swojemu mężowi. Ostatecznie, w 1963. odcinku serialu "Barwy szczęścia" uzna, że dalsze trwanie w kłamstwie nie ma już sensu i wyjawi mężowi całą prawdę!

Piotr oświadczy się Zosi! Czy zostanie przyjęty? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

- Straciłam wszystkie nasze oszczędności... Tyle pieniędzy przepadło... I twoje złote monety... - wyzna skruszona Basia

- Nie rozumiem... Naprawdę nie rozumiem! Jak ty, taka światła kobieta, mogłaś być tak naiwna?! - odpowie jej zszokowany mąż

Grzelak nie będzie w stanie uwierzyć w to, co się stało! Czy zdoła wybaczyć żonie? Co będzie z ich pieniędzmi? Aby poznać odpowiedzi na te pytania oglądajcie koniecznie kolejne odcinki serialu "Barwy szczęścia" w TVP2!

Największy rywal Powiśla ma propozycję dla Józka! Znajdzie nowy klub? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×