"Barwy szczęścia" odcinek 1968. Ewunia nie chce mieszkać z ojcem! Piotr ją wykorzystuje? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

W 1968. odcinku serialu "Barwy szczęścia" Ewcia zwierzy się babci, że tęskni za życiem z Martą i Arturem. Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"Barwy szczęścia" odcinek 1968. w piątek, 21.12.2018 o godz. 20:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Ewuni (Gabriela Ziembicka) jest bardzo przykro, że Artur (Jacek Rozenek) został skazany i najbliższe miesiące spędzi w więzieniu. Co więcej, w dalszym ciągu tęskni za zmarłą Martą (Katarzyna Zielińska), a przedłużające się rozprawy sądowe nie pozwalają jej nawet na chwilę zapomnieć o mamie. Piotr (Piotr Jankowski) zdaje się nie zauważać cierpienia córki i nie pozwala jej wyjechać z dziadkami na Mazury, gdzie mogłaby chociaż na chwilę zapomnieć o koszmarze ostatnich miesięcy.

Chowański w końcu usłyszy wyrok! Pójdzie siedzieć? [STRZESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W 1968. odcinku serialu "Barwy szczęścia" dziewczynka jest zła na ojca. Uważa, że wykorzystuje ją do opieki nad młodszym rodzeństwem. Rozmowie pomiędzy ojcem a córką przysłuchuje się Elżbieta (Marzena Trybała), babcia Ewuni. Zwraca ona Piotrowi uwagę na to, że nie może niszczyć Ewie dzieciństwa, a dziewczynka powinna mieć szansę, by wyrwać się z domu, żeby zapomnieć o zmarłej mamie i o wszystkim co ją spotkało.

Nieco później, babcia postanawia porozmawiać z wnuczką. Ewcia zwierza się jej z tęsknoty za dawnym życiem, za czasami kiedy mieszkała z Martą i Arturem. Ma ojcu za złe, że traktuje Chowańskiego jak wroga, nie zauważając tego, co zrobił dla niej i dla jej zmarłej mamy.

Piotr oświadczy się Zosi! Czy zostanie przyjęty? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Czy Piotr zniczy Ewuni dzieciństwo? A może uda mu się uratować relacje z córką? Aby się tego dowiedzieć, oglądajcie koniecznie najnowsze odcinki serialu "Barwy szczęścia" w TVP2!

Justin wciągnie Oliwkę w narkotyki? Zamieszkają razem w komunie! [CO SIĘ WYDARZY+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×