"Barwy szczęścia" odcinek 1969. Sabina po śmierci męża wpadnie w alkoholizm?! Kto jej pomoże? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

Wkrótce, Sabina zostanie przyłapana na samotnym popijaniu wina. Czy wpadnie w alkoholizm? Pomoc nadejdzie z niespodziewanej strony... Sprawdź co się wydarzy w 1969. odcinku serialu "Barwy szczęścia"!

Multimedia

"Barwy szczęścia" odcinek 1969. w czwartek, 27.12.2018, o godz. 20:10 w TVP2 - sprawdź program tv

Sabina (Barbara Kurzaj) będzie miała duże problemy z pogodzeniem się ze śmiercią ukochanego męża (Bartłomiej Nowosielski). To wydarzenie całkowicie zmieni jej życie, szczególnie, że nie będzie miała pocieszenia ze strony teściowej (Ewa Kuzyk-Florczak). Kobieta oskarży synową o śmierć jej syna i nie pozwoli jej więcej mieszkać w swoim domu.

Bójka na pogrzebie Tomali! Sabina straci dom? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Na szczęście, Sabina zyska pomoc byłych teściów Róży (Anna Gornostaj) i Zdzisia (Zbigniew Buczkowski). Razem z Mają (Lena Parol) wprowadzą się do nich. Pomagać im też będzie Kazik (Grzegorz Mielczarek), który doskonale będzie rozumiał Sabinę. W 1969. odcinku serialu "Barwy szczęścia" kobieta zwierzy się mu z faktu, że wciąż nie może uwierzyć, iż została wdową. - Wiem, co czujesz... Ja też bardzo przeżyłem śmierć żony, ale nie można zawieszać życia na kołku. Masz dla kogo żyć. - powie jej ojciec Zuzi (Anna Adamus).

Kazik przyzna też, że widział Sabinę poprzedniego wieczoru, popijającą wino w samotności. Tomalowa od razu się oburzy.

- Nie jestem alkoholiczką!
- Ja też kiedyś nie byłem, ale wiem, jak łatwo alkohol znieczula człowieka i pozwala na chwilę zapomnieć.

Kazik zaproponuje Sabinie pomoc w uporaniu się z traumą. Czy mu się to uda i Tomalowa nie wpanie w alkoholizm? Odpowiedź na to pytanie w najnowszych odcinkach serialu "Barwy szczęścia"!

Chowański w końcu usłyszy wyrok! Pójdzie siedzieć? [STRZESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×