"Barwy szczęścia" odcinek 1970-1972. Hubert, Klara i Iwona wyjeżdżają z Polski! Co z Agatą? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

Szykują się wielkie zmiany w życiu Pyrków! Hubert i Klara wyjadą do USA, a Iwona do Ukrainy. Również Agata zacznie nowe życie! Sprawdź co się wydarzy!

Multimedia

"Barwy szczęścia" od poniedziałku do piątku o godz. 20:05 w TVP2! - sprawdź program tv

Już wkrótce, cała rodzina Pyrków zacznie nowe życie! Zacznie się od tego, że Klara (Olga Jankowska) otrzyma stypendium literackie w USA, o czym dowie się od Kniewskiego (Michał Witkowski). Hubert (Marek Molak) bardzo ucieszy się z sukcesu żony i postanowi, że powinien zrezygnować z prowadzenia rodzinnej firmy i wyjechać razem z nią.

Karolina musiała umrzeć? Honorata Witańska wróci do "Barw szczęścia"? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Tymczasem, do domu wróci Agata (Natalia Zambrzycka), która od razu wyzna rodzinie, że jest po uszy zakochana w Patryku (Konrad Skolimowski) i przestała myśleć już o Pawle (Mateusz Rzeźniczak). Hubert bardzo ucieszy się ze szczęścia siostry. Niespodziewanie poprosi ją i jej nowego chłopaka, by zajęli się jego firmą. Początkowo, Agata zgodzi się na propozycję brata, lecz później ją odrzuci. Okaże się bowiem, że Walawski (Piotr Jankowski) zgodził się w końcu na dystrybucję filmu o Marcie (Katarzyna Zielińska). Dlatego Agata, jako producentka, będzie musiała zająć się organizacją premiery.

Iwona (Izabela Zwierzyńska) także zacznie nowy etap w życiu. Zacznie pomagać ks. Tadeuszowi (Jakub Mróz) w prowadzeniu półkolonii na plebanii. Za jego namową, Pyrka postanowi pojechać z misją na Ukrainę, by zawieźć chorym dzieciom leki.

Po wyjeździe Iwony, Hubert dowie się, że ktoś chce kupić od niego firmę. Na naradzie z rodziną postanowi przyjąć ofertę. - Zaczynamy nowe życie - powie Klarze.

Czy Hubert i Klara wyjadą na stałe? Czy Agata będzie szczęśliwa z Patrykiem? Odpowiedzi na te pytania w najnowszych odcinkach serialu "Barwy szczęścia" już w Nowym Roku!

Aneta odwoła ślub z Markiem! Zgwałcił prostytutkę?! [CO SIĘ WYDARZY+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×