"Barwy szczęścia" odcinek 1972. Policja złapie oszusta, który oszukał Basię? Kto im pomoże? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

W 1972. odcinku serialu "Barwy szczęścia" oszust, który oszukał Basię, znajdzie kolejną ofiarę! Tym razem, będzie to Róża. Zdzisio postanowi złapać oszusta i zastawić na niego pułapkę! Czy mu się uda? Sprawdź szczegóły!

Multimedia

"Barwy szczęścia" odcinek 1972. już w czwartek, 3.01.2019 o godz. 20:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Wszyscy fani serialu "Barwy szczęścia" bardzo współczuli Basi (Sławomira Łozińska), kiedy została oszukana "na policjanta" i okradziona ze wszystkich oszczędności. Niestety, teraz oszust postanowi wykorzystać jeszcze jedną bohaterkę serialu!

Sabina po śmierci męża wpadnie w alkoholizm?! Kto jej pomoże? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W 1972. odcinku, ten sam fałszywy policjant skontaktuje się z Różą (Anna Gornostaj). Cieślakowa, podobnie jak Basia, nie będzie niczego podejrzewać i zgodzi się przekazać mu wszystkie swoje pieniądze. Tymczasem, do domu wróci Zdzisio (Zbigniew Buczkowski). Od razu zorientuje się z kim rozmawia jego żona. Postanowi działać i zastawić pułapkę na oszusta. Poradzi Róży, by zgodnie z umową zaniosła torbę z banknotami we wskazane miejsce. Wtedy on zadzwoni na policję.

Kiedy złodziej zjawi się po swój łup, zostanie aresztowany, a Zdzisio usłyszy pochwały od jednego z policjantów za brawurową akcję. Czy Basia i inne oszukane osoby odzyskają swoje pieniądze? Oglądaj "Barwy szczęścia" w TVP2!

Hubert, Klara i Iwona wyjeżdżają z Polski! Co z Agatą? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×