"Barwy szczęścia" odcinek 1974. Aneta odwoła ślub z Markiem! Zgwałcił prostytutkę?! [CO SIĘ WYDARZY+ZDJĘCIA]

Wieczór kawalerski Złotego nie do końca przebiegnie zgodnie z planem... W 1974. odcinku serialu "Barwy szczęścia" dzień przed ślubem Anety "uświetnią" prostytutka, narkotyki i... policja z poważnymi zarzutami! Co się wydarzy w 1974. odcinku serialu "Barwy szczęścia"?

Multimedia

"Barwy szczęścia" odcinek 1974. już w Nowym Roku w TVP2! - sprawdź program tv

W 1974. odcinku serialu "Barwy szczęścia" wieczór kawalerski Złotego (Marcin Perchuć) wymknie się spod kontroli... Choć pozornie miało być grzecznie, Jaworski (Jacek Kałucki) na wieczorze kawalerskim spotka swoją koleżankę Dominikę (Karolina Chapko), która jest prostytutką! Dziewczyna zostanie zatrudniona jako erotyczna tancerka dla Marka, jednak to Jaworski po alkoholu zacznie się dobierać do dziewczyny, a na końcu ją obrazi! Zaraz po jej wyjściu w drzwiach pojawi się policja!

- Zostaliśmy wezwani w związku z usiłowaniem gwałtu podczas występu artystycznego - funkcjonariusze wyjaśnią swoje przybycie.

Aneta odwołuje ślub z Markiem! To koniec ich związku? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Ponadto okaże się, że w Dominika zostawiła paczkę z narkotykami, co nie pomoże w sytuacji mężczyzn. Złoty, Jaworski i Sebastian (Marek Krupski) spędzą pozostałą część nocy w areszcie. Kiedy Aneta (Zofia Zborowska) dowie się o przebiegu wieczoru kawalerskiego swojego przyszłego męża dojdzie do dramatycznych wniosków i... odwoła ślub! Czy to koniec ich związku?! Oglądaj najnowsze odcinku serialu "Barwy szczęścia" w TVP2! Po więcej szczegółów sprawdź program tv

Kolejny aktor z serialu próbuje swoich sił w Disco Polo! Oto nowy hit zespołu SKOLIM! [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×