"Barwy szczęścia" odcinek 1976. Władek wciąż nie zna prawdy o rozstaniu syna. Czy uda mu się pocieszyć Kajtka? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZWIASTUN]

Władek martwi się tym, że jego syn ciężko znosi rozstanie z Oliwką. W 1976. odcinku serialu "Barwy szczęścia" wpadnie na pomysł wspólnego wyjazdu. Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"Barwy szczęścia" odcinek 1976. już w środę, 9.01.2019 o godz. 20:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Rozstanie z Oliwką (Wiktoria Gąsiewska) było dla Kajtka (Jakub Dmochowski) bardzo trudnym doświadczeniem. Nie potrafił wybaczyć swojej partnerce, że razem z Laurą (Kim Grygierzec) spotkała się ze sponsorami. Okoliczności rozstania były dla niego na tyle wstydliwe, że zataił je przed swoim ojcem, Władkiem (Przemysław Stippa).

Darek w tajemnicy przed Władkiem przejdzie poważną operację serca! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W 1976. odcinku serialu "Barwy szczęścia" Władek spróbuje dowiedzieć się prawdy od Oliwki. Dziewczyna nie będzie chciała powiedzieć mu co się stało, ale poinformuje go, że ona i Kajtek do siebie nie wrócą. Władek będzie się bardzo martwił o syna i spróbuje go jakoś pocieszyć. Zaproponuje Kajtkowi wspólny wyjazd nad morze. Być może w ten sposób jego syn chociaż na chwilę zapomni o przykrych doświadczeniach. Czy jego pomysł wypali? Tego dowiemy się oglądając najnowsze odcinki serialu "Barwy szczęścia" w TVP2!

Darek i Władek się rozstaną?! Cieślak straci zaufanie do partnera! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×