"Barwy szczęścia" odcinek 1977. Zuzia i Filip wyrzuceni z obozu! Zostaną przyłapani na... uprawianiu seksu?! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

W 1977. odcinku serialu "Barwy szczęścia", Zuzia i Filip pojadą na obóz sportowy. Na miejscu, zostaną oskarżeni o nieprzyzwoite zachowanie i wyrzuceni z obozu! Co zrobią? Sprawdź szczegóły!

Multimedia

"Barwy szczęścia" odcinek 1977. już w czwartek, 10.01.2019 o godz. 20:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Zuzia (Anna Adamus) to dziewczynka, którą Róża (Anna Gornostaj) i Zdzisio (Zbigniew Buczkowski) przygarnęli z domu dziecka. Nigdy miała łatwego życia, głównie przez jej ojca (Grzegorz Mielczarek). Dodatkowo, ma za sobą przykrą przygodę z modelingiem. Jednak niedawno, postanowiła zająć się sportem i dzięki temu poznała swojego obecnego chłopaka, Filipa (Kuba Dyniewicz).

Policja złapie oszusta, który oszukał Basię? Kto im pomoże? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W 1977. odcinku serialu "Barwy szczęścia" para nastolatków wyjedzie na obóz sportowy. Podczas przerwy między zajęciami, położą się obok siebie na materacu. Zuzia będzie miała skurcz w nodze, a Filip postanowi go rozmasować. Scenę zobaczy trener, który uzna, że zachowują się nieprzyzwoicie. Mężczyzna będzie myślał, że uprawiają seks! - Co wy robicie do cholery! Jak wam nie wstyd! Tu, w miejscu publicznym takie rzeczy! - wykrzyczy do nich. Zuzia oczywiście powie, że nie zrobili nic złego, a Filip wyjaśni, że to nieporozumienie.

Trener nie da się jednak przekonać i zdenerwowany wydali ich karnie z obozu. Jak zareagują Róża i Zdzisio na ekscesy ich wychowanki? Uwierzą jej, że nic się nie stało? Oglądaj "Barwy szczęścia" w TVP2!

Hubert, Klara i Iwona wyjeżdżają z Polski! Co z Agatą? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Edyta Pacholasz (gość)

    ahaha

    26.12.2018 17:54

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×