"Barwy szczęścia" odcinek 1979. Szuman wróci do Polski, by pomóc Pawłowi! Znów będzie chodzić? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

W 1979. odcinku serialu "Barwy szczęścia" do Polski wróci dawny znajomy Agaty i Pawła. Postanowi pomóc chłopakowi. Jak? Sprawdź szczegóły!

Multimedia

"Barwy szczęścia" odcinek 1979. już w poniedziałek, 14.01.2019 o godz. 20:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Jakiś czas temu, pan Szuman (Stanisław Brudny) poznał Agatę (Natalia Zambrzycka) i Pawła, kiedy odnaleźli jego rodzinne pamiątki. Cała trójka zaprzyjaźniła się. Wkrótce emeryt znowu przyleci do Polski, by odwiedzić załamanego swoim kalectwem Piaseckiego.

Agata całkowicie odmieniona po wyjeździe z Patrykiem! Co ją czeka po powrocie? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W 1979. odcinku serialu "Barwy szczęścia" Agata odwiedzi Pawła w szpitalu. Przy jego łóżku spotka niespodziewanie właśnie pana Szumana. Okaże się, że mężczyzna przyjechał z Tel Awiwu, by pomóc Piaseckiemu. Szuman powie Agacie, że załatwił jej byłemu chłopakowi specjalną kurację w renomowanej klinice w Izraelu. - Postawimy tego młodego człowieka na nogi. - obieca Pyrce. Doda, że pokryje wszystkie koszty leczenia.

Czy Paweł znów będzie chodził? Odpowiedź na to pytanie poznacie w kolejnych odcinkach serialu "Barwy szczęścia"!

Kasia i Łukasz wezmą ślub w tajemnicy przed rodziną!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Adam (gość)

    Szkoda myślałem że już z głowy będzie miała Agata tego degenerata

    29.12.2018 13:13

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×