"Barwy szczęścia" odcinek 1981. Oliwka i Justin wylądują razem w łóżku! To koniec jej związku z Kajtkiem? [STRESZCZNIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

Po jednej z imprez w "Grand Szalecie" Oliwka i Justin wylądują razem w łóżku! Czy zostaną parą? Co z Kajtkiem? Sprawdź co się wydarzy!

Multimedia

"Barwy szczęścia" odcinek 1981. już w środę, 16.01.2019 o godz. 20:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Po bolesnym rozstaniu z Kajtkiem (Jakub Dmochowski), Oliwka (Wiktoria Gąsiewska) rzuci się w wir imprez. Razem z Justinem (Jasper Sołtysiewicz) i paczką znajomych będzie bawiła się w domku letniskowym, który nazwą "Grand Szalet". Ich wyczyny będzie obserwował Kajtek w mediach społecznościowych.

Wiktoria Gąsiewska za kulisami wywiadu z kotami! Tego nie da się "odzobaczyć'!Zobacz więcej

Po jednej z takich imprez Oliwka nagle nabierze ochoty na seks z Justinem! W taki sposób przyjaciele zostaną kochankami. Po namiętnej nocy, Zborowska postanowi zrobić sobie zdjęcie z nowym kochankiem i udostępnić je w mediach społecznościowych. Justin zachowa jednak resztki rozsądku i nie pozwoli jej na to. Będzie miał na uwadze uczucia Kajtka.

-Pomyślałaś o tym, jak poczuje się Kajtek, kiedy zobaczy nas razem w łóżku? - zapyta ją.

Chłopak zasugeruje też, by zachowali w tajemnicy przed ich paczką, że są razem. Czy Kajtek dowie się o ich wspólnej nocy? Co zrobi? Śledź losy bohaterów i oglądaj "Barwy szczęścia" w TVP2!

Kasia i Łukasz wezmą ślub w tajemnicy przed rodziną!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×