"Barwy szczęścia" odcinek 1981. Seks Oliwki i Justina! Młodzi spędzą namiętne chwile w łóżku! [ZWIASTUN+STRESZCZENIE ODCINKA]

W kolejnym tygodniu miłosne „zawirowania” czekają Oliwkę i Justina. Młodzi będą przeżywać upojne chwile w łóżku, ale nie wszystko pójdzie po myśli nastolatki. Sprawdźcie, jaki zawód czeka Oliwkę w 1981. odcinku serialu "Barwy szczęścia".

Multimedia

"Barwy szczęścia" odcinek 1981. już w środę, 16.01.2019 o godz. 20:10 w TVP2! - sprawdź program tv

W 1981 odcinku "Barw szczęścia" Oliwka (Wiktoria Gąsiewska) i Justin (Jasper Sołtysiewicz) wylądują razem w łóżku! Młodzi będą przeżywać upojne chwile… aż do chwili, gdy chłopak poprosi, by na razie swój związek ukrywali. Justin zaprotestuje, gdy „ukochana” postanowi wrzucić do sieci ich wspólne zdjęcie!
-Wszyscy muszą wiedzieć, że jesteśmy razem?

Sprzeciw Justina nie spodoba się Oliwce, która od razu się zaniepokoi. Dziewczyna wiedząc, że Kajtek obserwuje każdy jej ruch w mediach społecznościowych, miała jedynie nadzieję, że utrze mu nosa.
- Czyli się mnie wstydzisz... Dobrze wiedzieć.(…) Przed kim mamy się ukrywać? Przed Laurą?
- Przed Kajtkiem. Pomyślałaś, jak on się poczuje, kiedy nas zobaczy razem w łóżku?

Stefan dowie się, że Kasia wzięła potajemny ślub! To Ksawery wyda rodziców! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Wygląda na to, że Justin będzie miał jednak na uwadze uczucia Kajtka i uda mu się powstrzymać Oliwkę przed opublikowaniem ich wspólnego zdjęcia w internecie. Co wydarzy się dalej? Aby się tego dowiedzieć oglądaj "Barwy szczęścia" w TVP2!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×