"Barwy szczęścia" odcinek 1982. Kasia i Łukasz wezmą ślub w tajemnicy przed rodziną! Jak przebiegnie uroczystość? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

W 1982. odcinku serialu "Barwy szczęścia" Kasia i Łukasz w końcu się pobiorą! Sprawdź, gdzie odbędzie się uroczystość i kto weźmie w niej udział!

Multimedia

"Barwy szczęścia" odcinek 1982. już w czwartek, 17.01.2019 o godz. 20:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Ostatnie miesiące wystawiły związek Kasi (Katarzyna Glinka) i Łukasza (Michał Rolnicki) na ogromną próbę. Łukasz opuścił swoją rodzinę i wyjechał na Ukrainę, by tam pracować jako korespondent wojenny. Brakowało mu jednak bliskich i ostatecznie wrócił do kraju. W 1982. odcinku serialu "Barwy szczęścia" Sadowski postanowi naprawić swoje błędy i odzyskać ukochaną!

Łukasz wróci do Polski dla Ksawerego! Nie spotka z Kasią? [STRESZCZENIE ODCINKA]Zobacz więcej

Łukasz zaskoczy Kasię, gdy ta będzie w hotelu Stańskich. Przyjdzie do niej z kwiatami, na kolanach przeprosi ją za swoje zachowanie, a na koniec jej się oświadczy! Górka będzie w szoku, ale przyjmie oświadczyny. Okazało się, że w całą sprawę zaangażowana była Bożena (Marieta Żukowska), która zaaranżowała całe spotkanie. Tuż po oświadczynach do hotelu wejdzie kierowniczka Urzędu Stanu Cywilnego, która udzieli ślubu narzeczonym!

Wszystko to wydarzy się w tajemnicy przed rodziną. Waleria (Krzysztof Kiersznowski) i Stefan (Ewa Ziętek) będą wówczas we Francji na chrzcinach synka Cariny (Divine Kitenge-Martyńska). Jak zareagują na wieść o ślubie Kasi? Aby się tego dowiedzieć, oglądajcie koniecznie nowe odcinki serialu "Barwy szczęścia" w TVP2!

Carina szykuje niespodziankę dla całej rodziny! Co wymyśliła? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Zobacz więcej wideo na kanale Youtube Telemagazynu!

Komentarze

Skomentuj
 • kk (gość)

  gdzie/ z jakiego sklepu jest sukienka kasi?

  01.02.2019 21:20
 • widz (gość)

  Szkoda że nie wezną ślubu kościelnego ale Łukasz jest rozwodnikiem więc nie mogą wziąć ślubu kościelnego.

  26.12.2018 18:03
 • Barwy szcześcia (gość)

  O nareszcie weznoł ten ślub bo długo zlekali

  26.12.2018 17:02

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×