"Barwy szczęścia" odcinek 1982. Kłótnia w rodzine Pyrków! Iwona nie pozwoli Hubertowi wyjechać do USA? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

W 1982. odcinku serialu "Barwy szczęścia" dojdzie do ostrego sporu między Iwoną a Hubertem! Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"Barwy szczęścia" odcinek 1982. już w czwartek, 17.01.2019 o godz. 20:10 w TVP2! - sprawdź [program tv](https://www.telemagazyn.pl/

Gdy Klara (Olga Jankowska) otrzyma prestiżowe stypendium literackie, razem z Hubertem (Marek Molak) zacznie snuć plany wyjazdu do USA. Niestety, ich marzenia zweryfikuje rzeczywistość. Agata (Natalia Zambrzycka) wyprowadzi się do Patryka (Konrad Skolimowski), a Iwona (Izabela Zwierzyńska) będzie leczyć dzieci na Ukrainie. Kto zaopiekuje się Stasiem (Olaf Kasprzyk), gdy wszyscy dorośli opuszczą rodzinny dom?

Łukasz wróci do Polski dla Ksawerego! Nie spotka z Kasią? [STRESZCZENIE ODCINKA]Zobacz więcej

Właśnie o to Iwona pokłóci się z Hubertem w 1982. odcinku serialu "Barwy szczęścia"! Iwona będzie miała pretensje do brata, że chce wyjechać sobie na roczną wycieczkę do USA, podczas gdy ona ratuje zdrowie i życie dzieci za wschodnią granicą. Zasugeruje Hubertowi, by został w kraju:

Niech Klara jedzie sama. Byłbyś i tak tam na doczepkę!

Hubert jednak nie będzie chciał słyszeć o kolejnym wielomiesięcznym rozstaniu z żoną. Jak uda się rozwiązać tą patową sytuację? Aby poznać dalsze losy bohaterów, oglądajcie koniecznie nowe odcinki serialu "Barwy szczęścia" w TVP2!

Carina szykuje niespodziankę dla całej rodziny! Co wymyśliła? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×