"Barwy szczęścia" odcinek 1983. Jola zniknie! Co się z nią stanie? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

Wkrótce, Jola nie pojawi się na urodzinach Basi. Jej bliscy zaniepokoją się jej zniknięciem. Co się z nią stanie? Sprawdź co się wydarzy w 1983. odcinku serialu "Barwy szczęścia"!

Multimedia

"Barwy szczęścia" odcinek 1983. już w piątek, 18.01.2019 o godz. 20:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Wygląda na to, że Jola (Małgorzata Potocka) znowu zrobi coś bez wiedzy swoich bliskich. Już wcześniej zdarzyło jej się wyjechać tylko po to, by poddać się zabiegom zatrzymującym młodość. W 1983. odcinku serialu "Barwy szczęścia", Kozłowska znowu zniknie. Co zrobi tym razem?

Szuman wróci do Polski, by pomóc Pawłowi! Znów będzie chodzić? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Jola nie pojawi się na urodzinach Basi (Sławomira Łozińska). Zdziwi to wszystkich znajomych i Różę (Anna Gornostaj), która kupiła prezent razem z nią i umówiły się, że razem wręczą go jubilatce. W tej sytuacji Zdzisio (Zbigniew Buczkowski) postanowi sprawdzić co się stało. Dowie się, że Jola wyjechała do chorej matki i że myślała, iż urodziny są tydzień później.

Tymczasem, Janek (Przemysław Redkowski) zadzwoni do teściowej, ale kobieta oznajmi mu, że jest zdrowa, a córka wcale jej nie odwiedzała. To poważnie wszystkich zmartwi. Okaże się jednak, że Jola znowu postanowiła poprawić sobie urodę i wyjechała do Centrum Medycyny Estetycznej.

Tragedia w Grand Szalecie! Justin pobije Oliwkę? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×