"Barwy szczęścia" odcinek 1984. Władek nie pozwoli Darkowi wrócić na boisko! To koniec ich związku? [CO SIĘ WYDARZY]

W 1984. odcinku serialu "Barwy szczęścia" Władek będzie musiał poważnie porozmawiać ze swoim partnerem. Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"Barwy szczęścia" odcinek 1984. już w poniedziałek, 21.01.2019 o godz. 20:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Za namową Józka (Patryk Pniewski), Darek (Andrzej Niemyt) postanowił zrobić wszystko, co w jego mocy, aby znowu móc zagrać w piłkę nożną. Jedyną opcją była skomplikowana operacja, którą Darek postanowił zataić przed swoim partnerem. W końcu jednak prawda wyszła na jaw.

W 1984. odcinku serialu "Barwy szczęścia" Władek (Przemysław Stippa) w końcu będzie miał okazję poważnie porozmawiać ze swoim partnerem. Wyzna mu, że jest na niego bardzo zły za jego kłamstwa. Powie także, że inaczej wyobrażał sobie ich związek:

Myślałem, że sobie ufamy i nie mamy przed sobą żadnych tajemnic... Widać pomyliłem się.

Prawdziwy szok przeżyje dopiero wtedy, gdy Darek powie mu w końcu, dlaczego zdecydował się na zabieg. Mimo że operacja przebiegła pomyślnie, Władek nawet nie będzie chciał słyszeć o powrocie na boisko!

Ty chcesz wrócić ze swoim sercem na boisko i grać w piłkę?! Nie pozwolę ci grać! Ja tego nie wytrzymam nerwowo!

Darek zacznie rozumieć, że będzie musiał wybierać - pasja albo miłość. To będzie jeden z największych kryzysów w dość długim już związku między Władkiem i Darkiem! Czy partnerzy przetrwają tę próbę?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×