"Barwy szczęścia" odcinek 1986. Tragedia w Grand Szalecie! Justin pobije Oliwkę? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

W 1986. odcinku serialu "Barwy szczęścia" w Grand Szalecie dojdzie do tragedii! Wszystkiemu winne będą narkotyki. Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"Barwy szczęścia" odcinek 1986. już w środę, 23.01.2019 o godz. 20:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Gdy Oliwka (Wiktoria Gąsiewska) rozstała się z Kajtkiem (Jakub Dmochowski), postanowiła przeprowadzić się wraz z Justinem (Jasper Sołtysiewicz) i grupką jego znajomych do domku letniskowego. Na miejscu trwa nieustanna impreza, a jej uczestnicy nie stronią od alkoholu i narkotyków. W pewnym momencie Oliwka i Justin zaczną ze sobą sypiać, co nie spodoba się Mii (Maria Ruddick), która też ma ochotę na przystojnego Kanadyjczyka.

Oliwka i Justin wylądują razem w łóżku! To koniec jej związku z Kajtkiem? [STRESZCZNIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W 1986. odcinku serialu "Barwy szczęścia" Mia spróbuje zaciągnąć Justina do łóżka. W tym celu poda mu tabletki ecstasy. Na początku wszytko będzie szło zgodnie z planem, Mia i Justin wylądują w łóżku! Podczas seksu dziewczyna jednak zemdleje i dostanie zapaści! Oliwka będzie chciała wezwać pogotowie, ale Justin, który wciąż będzie w narkotykowym szale, rzuci się na nią, wyrwie jej telefon i obali ją na ziemię!

Czy w Grand Szalecie dojdzie do tragedii? Czy młodzi ludzie w końcu się opamiętają? Aby się tego dowiedzieć, oglądajcie koniecznie nowe odcinki serialu "Barwy szczęścia" w TVP2!

Zuzia chce poczekać z seksem do ślubu! Co na to Filip? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×