"Barwy szczęścia" odcinek 1987. Stefan dowie się, że Kasia wzięła potajemny ślub! To Ksawery wyda swoich rodziców! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

W 1987. odcinku serialu "Barwy szczęścia" Stefan i Waleria dowiedzą się o ślubie Kasi! Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"Barwy szczęścia" odcinek 1987. już w czwartek, 24.01.2019 o godz. 20:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Ostatnie miesiące wystawiły związek Kasi (Katarzyna Glinka) i Łukasza (Michał Rolnicki) na ogromną próbę. Sadowski wrócił jednak do ukochanej, aby naprawić swoje błędy. Rodzice Ksawerego (Bartosz Gruchot) szybko się pogodzili i zdecydowali się jak najszybciej wziąć upragniony ślub. Traf chciał, że w tym czasie Stefan (Krzysztof Kiersznowski), ojciec Kasi, przebywał we Francji na chrzcinach syna Cariny (Divine Kitenge-Martyńska). Kasia i Łukasz pobrali się pod jego nieobecność i postanowili to ukryć. W 1987. odcinku serialu "Barwy szczęścia" tajemnica wyjdzie jednak na jaw!

Zuzia chce poczekać z seksem do ślubu! Co na to Filip? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Gdy Stefan wróci z zagranicy postanowi spędzić wraz z Walerią (Ewa Ziętek) trochę czasu ze swoim wnukiem, Ksawerym. W pewnym momencie chłopiec wyjmie telefon i zacznie pokazywać dziadkowi zdjęcia. Będą to fotografie ze ślubu Kasi i Łukasza! Stefan będzie w szoku! Nie będzie w stanie uwierzyć, że Kasia mogła to przed nim zataić. Obrazi się i przestanie odzywać się do córki.

Kasia będzie musiała się mocno napracować, by odzyskać zaufanie ojca. Aby poznać dalsze losy bohaterów oglądajcie nowe odcinki serialu "Barwy szczęścia" na antenie TVP2!

Tragedia w Grand Szalecie! Justin pobije Oliwkę? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Zobacz więcej wideo na kanale Youtube Telemagazynu!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×