"Barwy szczęścia" odcinek 1988. Małgorzata i Jerzy na randce! Wrócą do siebie? [CO SIĘ WYDARZY]

W 1988. odcinku serialu "Barwy szczęścia" Małgorzata zaprosi Jerzego na wspólny wypad rowerowy! Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"Barwy szczęścia" odcinek 1988. już w piątek, 25.01.2019 o godz. 20:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Losy Małgorzaty (Adrianna Biedrzyńska) i Jerzego (Bronisław Wrocławski) raz po raz się ze sobą splatają. Niegdyś łączył ich gorący romans, którego owocem było narodzenie się Magdy (Honorata Witańska). Później Małgorzata musiała wesprzeć Jerzego, gdy ten załamał się, po tym jak Anna (Dorota Kolak) zostawiła go dla swojego dawnego ucznia, Kuby Nasielskiego (Mirosław Baka). Obecnie łączą ich przyjacielskie relacje, które być może już niedługo zamienią się w coś więcej.

Wilk wychodzi z więzienia! Co to oznacza dla Natalii i jej dziecka?Zobacz więcej

W 1988. odcinku serialu "Barwy szczęścia" Zwoleńskiej uda się w końcu sprzedać wszystkie mieszkania z inwestycji Wilka (Adam Szczyszczaj). Uzna, że taki sukces trzeba uczcić! Zaprosi Jerzego na wycieczkę rowerową. Przyjaciele wsiądą na tandem i pojadą nad rzekę! Marczak będzie zauroczony spontanicznością Małgosi, a dawni kochankowie bardzo się do siebie zbliżą. Aby dowiedzieć się, czy Jerzy i Małgorzata znów poczują miłość sprzed lat, oglądajcie koniecznie nowe odcinki serialu "Barwy szczęścia" w TVP2!

Stefan ma żal do Kasi, że nie był na jej ślubie! Jak mu to wynagrodzi?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×