"Barwy szczęścia" odcinek 1988. Stefan ma żal do Kasi, że nie był na jej ślubie! Jak mu to wynagrodzi? [STRESZCZENIE ODCINKA]

W 1988. odcinku serialu "Barwy szczęścia" Stefan będzie bardzo przeżywał, że Kasia wzięła ślub w tajemnicy przed nim. Kobieta postanowi go udobruchać. Jak? Sprawdź co się wydarzy!

Multimedia

"Barwy szczęścia" odcinek 1988. już w piątek, 25.01.2019 o godz. 20:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Po tym jak Kasia (Katarzyna Glinka) i Łukasz (Michał Rolnicki) wzięli potajemny ślub, Górka bardzo bała się, jak zareaguje na to jej ojciec (Krzysztof Kiersznowski). Miała rację, bo Stefan będzie miał ogromny żal do córki, że nie został zaproszony na tą ważną uroczystość.

Stefan dowie się, że Kasia wzięła potajemny ślub! To Ksawery wyda rodziców! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W 1988. odcinku serialu "Barwy szczęścia" Stefan w rozmowie z Walerią (Ewa Ziętek), wyzna, że ma duży żal do córki. - Dlaczego nic nam nie powiedzieli? - będzie się zastanawiał. Żona odpowie mu, że pewnie musieli się śpieszyć. - My już do niczego nie jesteśmy im potrzebni - westchnie obrażony Stefan.

Kasia postanowi udobruchać ojca i postanowi urządzić przyjęcie poślubne. - Jesteśmy mu to winni. Im szybciej to wyprostujemy, tym lepiej - powie w rozmowie z Łukaszem.

Czy Stefan wybaczy Kasi? Aby się tego dowiedzieć oglądaj "Barwy szczęścia" w TVP2!

Wilk wychodzi z więzienia! Co to oznacza dla Natalii i jej dziecka?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×