"Barwy szczęścia" odcinek 1990. Franek będzie miał romans z Celiną? Co z Cariną? [STRESZCZENIE ODCINKA]

W 1990. odcinku serialu "Barwy szczęścia" Regina zauważy, że coś zaczyna się dziać między Celiną a Frankiem! Później, kiedy mężczyzna pomoże trenerce w sprawie rodzinnej, za co będzie mu bardzo wdzięczna... Czy Franek zdradzi Carinę? Sprawdź co się wydarzy!

Multimedia

"Barwy szczęścia" odcinek 1990 już we wtorek, 29.01.2019 o godz. 20:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Odkąd Carina (Divine Kitenge-Martyńska) wyjechała z synkiem do Francji, Franek został tzw. słomianym wdowcem. Nie stroni on jednak od kontaktu z innymi kobietami, co nie ujdzie uwadze Reginy (Kamila Kamińska). W 1990. odcinku serialu "Barwy szczęścia" szefowa fitness klubu zauważy, że coś dzieje się między Celiną a Frankiem.

Wielki pożar w masarni Borysa! Tomek spłonie żywcem?Zobacz więcej

Franek postanowi znowu wybrać się na trening z Celiną. Nagle trenerka dostanie informację, że jej ojciec (w tej roli Ryszard Cichy), cierpiący na chorobę Alzheimera, wyjdzie z domu i zaginie. Franek od razu poradzi jej, by poprosiła Reginę o odwołanie wszystkich jej zajęć i oboje ruszą na poszukiwanie ojca Brońskiej.

Dzięki pomocy Franka, Celina znajdzie ojca. Po powrocie do klubu dziewczyna opowie Reginie, jak bardzo Franek jej pomógł. Nagle rzuci się chłopakowi na szyję i pocałuje go w policzek. Czapla od razu zauważy, że Celina mu się podoba. Zasugeruje koledze, by powiedział trenerce o Carinie i małym Stefanku.

Czy Franek i Celina będą mieli romans? Co z Cariną? Odpowiedzi na te pytania w najnowszych odcinkach serialu "Barwy szczęścia"!

Kasia i Łukasz wezmą drugi ślub! Kto pojawi się na uroczystości?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×