"Barwy szczęścia" odcinek 1990. Mia rzuci się z nożem na Oliwkę! To narkotyki czy złamane serce? [CO SIĘ WYDARZY]

W 1990. odcinku serialu "Barwy szczęścia" Oliwka znajdzie się w śmiertelnym niebezpieczeństwie! Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"Barwy szczęścia" odcinek 1990 już we wtorek, 29.01.2019 o godz. 20:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Zabawa w Grand Szalecie trwa w najlepsze! Szybko jednak okazuje się, że nawet tam nie można uciec od uczuć i poważnych problemów. Przystojny Justin (Jasper Sołtysiewicz) rozkochał w sobie dwie dziewczyny - Oliwkę (Wiktoria Gąsiewska) i Mię (Maria Ruddick). Każda z nich chce mieć go na wyłączność i nie zamierza odpuścić w dążeniu do celu!

Justin ogłasza koniec Grand Szaletu! Co na to Mia?Zobacz więcej

W 1990. odcinku serialu "Barwy szczęścia" Justin dalej będzie grał na uczuciach dwóch dziewczyn. Ich rywalizacja będzie mu schlebiać i sprawiać niemałą przyjemność. W pewnym momencie zaproponuje im nawet trójkąt! Jego gierki szybko okażą się tragiczne w skutkach!

Urażona i wściekła Mia w pewnym momencie sięgnie po wielki kuchenny nóż i będzie chciała zaatakować Oliwkę. Była dziewczyna Kajtka (Jakub Dmochowski) wyjdzie z całej sytuacji bez szwanku tylko dzięki szybkiej reakcji Kanadyjczyka! Czy narkotykowe ekscesy młodych ludzi doprowadzą w końcu do tragedii? Odpowiedź na to pytania poznacie oglądając najnowsze odcinki serialu "Barwy szczęścia" w TVP2!

Oliwka i Kajtek ostatecznie się rozstaną! Dlaczego?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×