"Barwy szczęścia" odcinek 1992. Stefan i Anatol naślą na Franka testerkę wierności! Mąż Cariny przejdzie test? [CO SIĘ WYDARZY]

W 1992. odcinku serialu "Barwy szczęścia" Stefan i Tolek postanowią przetestować wierność Franka! Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"Barwy szczęścia" odcinek 1992. już w czwartek, 31.01.2019 o godz. 20:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Stefan (Krzysztof Kiersznowski) wciąż nie może otrząsnąć się po tym, jak jego córka Kasia (Katarzyna Glinka) wzięła w tajemnicy przed nim ślub. W 1992. odcinku serialu "Barwy szczęścia" kolejnych zmartwień dołoży mu Anatol (Marek Siudym). Przyjaciel Górki stwierdzi, że nieobecność Cariny (Divine Kitenge-Martyńska) jest dla Franka (Mateusz Banasiuk) świetną okazją do zdrady. Stefan od początku nie ufał mężowi swojej córki, a słowa przyjaciela mocno dadzą mu do myślenia.

Śmierć i pogrzeb Mii. Eryk rzuca się na Justina!Zobacz więcej

Mężczyźni uznają, że warto przetestować wierność Franka. W tym celu Anatol poprosi o pomoc Ariadnę (Agata Załęcka), swoją znajomą z planu filmowego. Dziewczyna będzie miała stanowić dla Franka przynętę! Czy Franek wpadnie w pułapkę teścia? A może przejrzy mistyfikację i obrazi się na Stefana? Aby się tego dowiedzieć, oglądajcie koniecznie najnowsze odcinki serialu "Barwy szczęścia" w TVP2!

Wielki pożar w masarni Borysa! Tomek spłonie żywcem?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • No (gość)

    Kto to pisał? Przecież Carina i Franek nie są małżeństwem.

    29.01.2019 19:29

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×