"Barwy szczęścia" odcinek 1993. Beata poprosi Darka o zajęcie się Grzesiem po jej śmierci! Umrze podczas operacji? [CO SIĘ WYDARZY]

Kolejne trudne chwile czekają Beatę, Darka i Władka. Kobieta, tuż przed operacją poprosi przyjaciół o zajęcie się jej synem, w razie gdyby ona nie przeżyła! Umrze podczas operacji? Sprawdź co się wydarzy!

Multimedia

"Barwy szczęścia" odcinek 1993. już w piątek, 01.02.2019 o godz. 20:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Jakiś czas temu Beata (Anita Jancia), przyjaciółka Darka (Andrzej Niemyt) i Władka (Przemysław Stippa) znowu trafiła do szpitala. Okazało się, że kobieta jest nieuleczalnie chora. Tylko że jej lekarz początkowo nie zgodzi się na ryzykowną operację, a Beata będzie leczona lekami.

Ksiądz Tadeusz oskarżony o pedofilię! Ktoś go wrobi?Zobacz więcej

W 1993. odcinku Beata będzie bardzo cierpieć i lekarze w końcu zdecydują się na operację, by jej ulżyć. Przed planowanym zabiegiem, medyk poinformuje pacjentkę, że może ona umrzeć na stole operacyjnym, ale jest to jej szansa na normalne życie. W tej sytuacji, Beata postanowi porozmawiać poważnie z Darkiem i Władkiem. Poprosi ich, by zajęli się Grzesiem (Noah Culbreth), w razie jej śmierci. Choć będzie to duża odpowiedzialność, przyjaciele oczywiście zgodzą się.

Czy Beata umrze podczas operacji? Aby się tego dowiedzieć, oglądaj "Barwy szczęścia" w TVP2!

Józek sprowadzi kłopoty na swoich bliskich! Dojdzie do porwania! [CO SIĘ WYDARZY]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×