"Barwy szczęścia" odcinek 1993. Justin ogłasza koniec Grand Szaletu! Co na to Mia? [CO SIĘ WYDARZY]

W 1993. odcinku serialu "Barwy szczęścia" Justin postanowi opuścić Grand Szalet i wrócić do Kanady! Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"Barwy szczęścia" odcinek 1993. już w piątek, 01.02.2019 o godz. 20:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Oliwka (Wiktoria Gąsiewska) i Justin (Jasper Sołtysiewicz) postanowili uciec od problemów i wraz z grupką znajomych przeprowadzili się na wakacje do domu letniskowego, który nazwali "Grand Szalet". Na miejscu trwa nieustanna impreza, podczas której młodzi ludzie sięgają po coraz to mocniejsze narkotyki.

Beata poprosi Darka o zajęcie się Grzesiem po jej śmierci! Umrze podczas operacji? Zobacz więcej

W 1993. odcinku serialu "Barwy szczęścia" Justin uzna, że wakacje powoli dobiegają końca i czas już zakończyć imprezę. Postanowi opuścić Grand Szalet i wrócić do swojej rodziny w Kanadzie. Mia (Maria Ruddick), która jest bez reszty zakochana w Kanadyjczyku, nie będzie z tego zadowolona. Wyjmie zdobyte od Igora narkotyki i zaproponuje mu ostatni, pożegnalny odjazd. Ku jej zdziwieniu, Justin odrzuci propozycję.

Zosia powie Arturowi o ślubie z Piotrem! Jak zareaguje?Zobacz więcej

Wściekła i rozgoryczona Mia schowa narkotyki i z płaczem ucieknie do pobliskiego lasu. W Grand Szalecie wciąż będzie trwała zabawa, lecz po pewnym czasie nieobecność Mii zmartwi mieszkańców domku. Czy stało się najgorsze? Odpowiedzi na to pytanie szukajcie, w nowych odcinkach serialu "Barwy szczęścia" w TVP2!

Oliwka i Kajtek ostatecznie się rozstaną! Dlaczego?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×