"Barwy szczęścia" odcinek 1995. Justin okłamie rodziców Mii! Do czego jest zdolny aby uniknąć odpowiedzialności? [CO SIĘ WYDARZY]

W 1995. odcinku serialu "Barwy szczęścia" rodzice Mii przyjadą do Justina, aby dowiedzieć się, co stało się z ich córką! Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"Barwy szczęścia" odcinek 1995. już we wtorek, 05.02.2019 o godz. 20:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Zabawa w Grand Szalecie zakończyła się tragedią. Mia (Maria Riddick) zmarła w wyniku przedawkowania narkotyków. Jej śmierć była szokiem dla uczestników imprezy, którzy zaczęli się bać, że mogą ich teraz czekać kłopoty. Najwięcej obaw ma Justin (Jasper Sołtysiewicz). Chłopak uzna, że najlepiej będzie, gdy wszyscy ustalą wspólną wersję wydarzeń. Mają skłamać, że Mia zmarła w wyniku reakcji alergicznej na sezam.

Piotr urządzi Zosi scenę zazdrości! Zabroni Ewie kontaktów z Arturem?Zobacz więcej

W 1995. odcinku serialu "Barwy szczęścia" Kanadyjczyka odwiedzą rodzice zmarłej dziewczyny. Będą liczyć na to, że otrzymają od chłopaka jakieś wyjaśnienia:

Umarła na waszych oczach, takich niby „przyjaciół”! Co wy przed nami ukrywacie?!

Justin zacznie kłamać im w żywe oczy. Powie im, że na działce nie było żadnych narkotyków, a on nie wie jak zginęła Mia, ponieważ nie chodził za nią krok w krok. Jak długo jego kłamstwa pozostaną bezkarne? Aby poznać dalsze losy bohaterów, oglądajcie koniecznie nowe odcinki serialu "Barwy szczęścia" w TVP2!

Borys znów jest na celowniku policji! Pójdzie siedzieć za popalenie masarni?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×