"Barwy szczęścia" odcinek 1996. Beata wychodzi ze szpitala! Darek nie chce rozstać się Grzesiem? [CO SIĘ WYDARZY]

W 1996. odcinku serialu "Barwy szczęścia" stan Beaty znacząco się polepszy i będzie mogła opuścić szpital. Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"Barwy szczęścia" odcinek 1996 już w środę, 06.02.2019 o godz. 20:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Gdy Beata (Anita Jancia) trafiła do szpitala, Darek (Andrzej Niemyt) musiał zająć się jej synem Grzesiem (Noah Culbreth). Stan kobiety był poważny, mogła nawet umrzeć! Na szczęście, w 1996. odcinku serialu "Barwy szczęścia", jej stan polepszy się na tyle, że będzie mogła wrócić do domu.

Józek wraca na szczyt! Spartanie wygrywają derby!Zobacz więcej

Beata pojawi się w mieszkaniu Darka i Władka (Przemysław Stippa), aby odebrać od nich swojego syna. Cieślak od razu zauważy, że Darkowi bardzo trudno jest rozstać z chłopcem. Nieoceniona okaże się pomoc Józka (Patryk Pniewski). Sałatka wyciągnie swojego agenta na testy sprawnościowe, dzięki czemu chociaż na chwilę przestanie on myśleć o Grzesiu. Wyniki Darka okażą nadzwyczaj wysokie, co dodatkowo poprawi mu humor.

Czy Darek dalej będzie pomagał Beacie w opiece nad Grzesiem? A może skupi się na swojej sportowej karierze? Tego dowiemy się z nowych odcinków serialu "Barwy szczęścia"!

Piotr urządzi Zosi scenę zazdrości! Zabroni Ewie kontaktów z Arturem?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×