"Barwy szczęścia" odcinek 1999. Józek wraca na szczyt! Spartanie wygrywają derby! [CO SIĘ WYDARZY]

W 1999. odcinku serialu "Barwy szczęścia" Józek będzie musiał zagrać w derbowym meczu w Powiślem! Sprawdź, jak mu pójdzie!

Multimedia

"Barwy szczęścia" odcinek 1999. już w poniedziałek, 11.02.2019 o godz. 20:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Skandal dopingowy mocno spowolnił piłkarską karierę Józka Sałatki (Patryk Pniewski). Młody zawodnik musiał opuścić swój dotychczasowy klub i poszukać czegoś nowego. Ostatecznie dołączył do drużyny Spartan, największego rywala swojego dawnego klubu. Początki były trudne, lecz wszystko wskazuje na to, że kariera Józka wraca na właściwe tory,

Hubert wraca do Polski! Dlaczego bez żony i córeczki?Zobacz więcej

W 1999. odcinku serialu "Barwy szczęścia" Józek będzie musiał zmierzyć się z dużym wyzwaniem. Spartanie mają zmierzyć się z Powiślem. Derby to jeden z najważniejszych meczów w sezonie, a Józek nie może spodziewać się ciepłego przyjęcia ze strony kibiców i zawodników drużyny przeciwnej. Na szczęście Sałatka wytrzyma presję i rozegra świetny mecz! Józek zdobędzie kilka bramek i zostanie wybrany piłkarzem meczu!

Darek, agent Sałatki, będzie pod wrażeniem występu swojego podopiecznego. Coraz poważniej zacznie myśleć o powrocie do profesjonalnej piłki. Czy razem z Józkiem stworzą boiskowy duet? Tego dowiemy się z nowych odcinków serialu "Barwy szczęścia" w TVP2!

Julita ponownie będzie w ciąży! Nie powie o tym Józkowi? Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×