"Barwy szczęścia" odcinek 1999. Po pożarze w masarni Tomek będzie oszpecony! Jak sobie z tym poradzi? [STRESZCZENIE ODCINKA]

W 1999. odcinku serialu "Barwy szczęścia" okaże się, że Tomek po pożarze w masarni jest oszpecony i będzie potrzebował kilku operacji plastycznych... Sprawdź co się wydarzy!

Multimedia

"Barwy szczęścia" odcinek 1999. już w poniedziałek, 11.02.2019 o godz. 20:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Trudne chwile czekają związek Marioli (Agnieszka Mrozińska) i Tomka (Tomasz Błasiak). Kiedy wybuchnie pożar w masarni Borysa (Jakub Wieczorek), okaże się, że to były trener fitness został jednym z najbardziej poszkodowanych. Doznał bardzo poważnych poparzeń.

Borys znów jest na celowniku policji! Pójdzie siedzieć za popalenie masarni?Zobacz więcej

W 1999. odcinku serialu "Barwy szczęścia" Tomek nadal będzie walczył o życie w szpitalu. Będzie miał poparzenia trzeciego i czwartego stopnia, a zajmujący się nim lekarze, poradzą Marioli, żeby modliła się o cud. Dziewczyna będzie czuwać przy ukochanym i przerażona zwierzy się księdzu Tadeuszowi (Jakub Mróz):

- Zwariuję z tej bezradności!(…) Boję się o jego psychikę… Będzie oszpecony, a dla niego fizyczność jest bardzo ważna...

Mariola powie też proboszczowi, że Tomek będzie potrzebował kilku kosztownych operacji plastycznych. Oczywiście w tej sytuacji, dziewczyna postanowi zdobyć potrzebne pieniądze. - Zdobędę kasę na przeszczep skóry i pomogę mu wrócić do dawnego życia.

Jak Tomek poradzi sobie w nowej sytuacji? Mariola zdobędzie pieniądze na operacje? Aby się tego dowiedzieć, oglądaj "Barwy szczęścia" w TVP2!

Kasia i Łukasz wezmą drugi ślub! Kto pojawi się na uroczystości?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Wwrt6777 (gość)

    Etui9 to Etiopii na A jak cfgkpgzckiujjuiioi86 nie 7tylko się z Tobą spotkać A Etiopii a ja się r5677w t68868tylko etykiety87678868tylko http to rekordowo dużo pracy w 34minut nie wiem czy

    11.02.2019 09:15

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×