"Barwy szczęścia" odcinek 2000. Kasia i Łukasz wezmą drugi ślub! Kto pojawi się na uroczystości? [CO SIĘ WYDARZY]

W 2000. odcinku serialu "Barwy szczęścia" Kasia i Łukasz zorganizują huczne wesele i jeszcze raz, w obecności bliskich, złożą przysięgę małżeńską! Kto pojawi się na uroczystości? Sprawdź szczegóły!

Multimedia

"Barwy szczęścia" odcinek 2000 już we wtorek, 12.02.2019 o godz. 20:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Kasia (Katarzyna Glinka) i Łukasz (Michał Rolnicki) byli bardzo szczęśliwi, gdy po wielu perturbacjach, wzięli ślub. Jedynym problemem, który pojawił się w tej sielance, było to, że Stefan (Krzysztof Kiersznowski) obraził się na córkę. Był urażony, że nie został zaproszony na uroczystość. W końcu Kasia wpadła na pomysł, jak mu to wynagrodzić.

Józek sprowadzi kłopoty na swoich bliskich! Dojdzie do porwania! [CO SIĘ WYDARZY]Zobacz więcej

W jubileuszowym, 2000. odcinku serialu "Barwy szczęścia" Kasia i Łukasz zorganizują huczne wesele. Na początku Stefan i rodzice Łukasza (Ewa Serwa i Marek Lewandowski) nadal będą obrażeni i nie będą chcieli wziąć udziału w uroczystości. W końcu, wszyscy uznają, że nie warto chować urazy do młodych i wybaczą im.

W parku na osiedlu "Pod Sosnami", zjawi się wielu gości - rodzina i znajomi pary młodej, prawie wszyscy bohaterowie serialu. Waleria (Ewa Ziętek) wniesie pierwszy toast za zdrowie nowożeńców. Wtedy Stefan podejdzie do córki i przeprosi ją za swoje zachowanie. Przytulą się do siebie i w końcu pogodzą się.

Nagle, goście usłyszą... Gawrona (Sebastian Stankiewicz)! Gwiazdor zaśpiewa swoją piosenkę "Powiedz tak", a na ekranie weselnicy zobaczą wzruszające zdjęcia Kasi i Łukasza i historii ich miłości.

Julita i Józek zostaną rodzicami? Czeka ich życiowa rewolucja! [CO SIĘ WYDARZY]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×