"Barwy szczęścia" odcinek 2001. Patryk i Marek ruszają na poszukiwania Stasia. Zdążą, zanim stanie się najgorsze? [CO SIĘ WYDARZY]

W 2001. odcinku serialu "Barwy szczęścia" Patryk dojdzie do wniosku, że Staś ma kłopoty i wyruszy z Markiem na jego poszukiwania. Nie przyjdzie mu do głowy, że chłopiec spotkał się z członkami sekty samobójców... Sprawdź co się wydarzy!

Multimedia

"Barwy szczęścia" odcinek 2001 już w środę, 13.02.2019 o godz. 20:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Staś (Olaf Kasprzyk) bardzo się ostatnio zmienił. Kiedy został w domu sam z Agatą (Natalia Zambrzycka) i Patrykiem (Konrad Skolimowski) spędzał całe dnie w swoim pokoju. Wkrótce okaże się, że kontaktował się wtedy z sektą samobójców.

Staś dołączy do sekty! Pyrka straci wszystkie swoje pieniądze?Zobacz więcej

Kiedy Agata wyjedzie do Izraela, Staś zostanie pod opieką Patryka. W 2001. odcinku serialu "Barwy szczęścia" chłopak Pyrki który domyśli się, że Staś ma jakieś kłopoty. Postanowi po kryjomu umieścić w jego plecaku lokalizator GPS i zadzwoni po wsparcie do Marka (Marcin Perchuć).

- On się zachowuje jak totalny wariat! Tu na pewno nie chodzi o żadną grę… On chyba chce zrobić coś głupiego. Nie wiem co, ale idzie gdzieś, a ja go śledzę!

Złoty od razu dołączy do Patryka i wspólnie postanowią odnaleźć Stasia. - Gdzie on jest? - zapyta Marek. - Nie wiem, straciłem zasięg…

W tym samym czasie Staś będzie na spotkaniu z członkami sekty i zażyje truciznę, którą mu podadzą... Czy Patryk i Marek zdążą go uratować? Aby się tego dowiedzieć, oglądaj "Barwy szczęścia" w TVP2!

Filip zazdrosny o Zuzię! Dziewczyna pozna innego przystojnego chłopaka...Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×