"Barwy szczęścia" odcinek 2001. Staś dołączy do sekty! Pyrka straci wszystkie swoje pieniądze? [CO SIĘ WYDARZY]

W 2001. odcinku serialu "Barwy szczęścia" Staś skontaktuje się z sektą samobójców! Będzie chciał odebrać sobie życie? Odda im wszystkie pieniądze? Sprawdź co się wydarzy!

Multimedia

"Barwy szczęścia" odcinek 2001 już w środę, 13.02.2019 o godz. 20:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Iwona (Izabela Zwierzyńska) i Hubert (Marek Molak) wyjechali z Polski. Przed swoim wyjazdem, rodzeństwo bardzo pokłóciło się o to, kto zajmie się Stasiem (Olaf Kasprzyk). W końcu, z bratem została Agata (Natalia Zambrzycka) i Patryk (Konrad Skolimowski), ale nie jest im łatwo z niesfornym nastolatkiem.

Kasia i Łukasz wezmą drugi ślub! Kto pojawi się na uroczystości?Zobacz więcej

W 2001. odcinku serialu "Barwy szczęścia" Staś skontaktuje się z członkami sekty samobójców. Oznajmi im, że chce dostąpić rytuału przejścia do świata zmarłych. Zamaskowany mężczyzna, którzy wprost zapytają go, czy ma pieniądze. Staś przyzna się, że ma rentę po mamie i jedną piątą domu, w którym mieszka.

Nastolatek bez wahania przepisze swój majątek na członków sekty. Gdy się z nimi spotka, podpisze podsunięte dokumenty i sięgnie po kielich trucizną... Czy chłopak umrze? A może jego rodzina zdąży go uratować? Aby się tego dowiedzieć, oglądaj "Barwy szczęścia" w TVP2!

Józek sprowadzi kłopoty na swoich bliskich! Dojdzie do porwania! [CO SIĘ WYDARZY]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×