"Barwy szczęścia" odcinek 2002. Filip zazdrosny o Zuzię! Dziewczyna pozna innego przystojnego chłopaka... [CO SIĘ WYDARZY]

W 2002. odcinku serialu "Barwy szczęścia" Zuzia pozna przystojnego Adriana, o którego Filip od razu będzie zazdrosny... Sprawdź co się wydarzy!

Multimedia

"Barwy szczęścia" odcinek 2002 już w czwartek, 14.02.2019 o godz. 20:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Zuzia (Anna Adamus) i Filip (Kuba Dyniewicz) choć są bardzo młodzi, to poważnie myślą o swoim związku. Wkrótce, w ich życiu pojawi się ktoś, kto może zaszkodzić ich relacji...

Hubert wraca do Polski! Dlaczego bez żony i córeczki?Zobacz więcej

W 2002. odcinku serialu "Barwy szczęścia" do grupy młodych sportowców, trenowanych przez Lidkę (Emilia Warabida), dołączy Adrian (w tej roli Emil Lipski). Zuzia od razu złapie dobry kontakt z kolegą, którego, jak się okaże, będzie znać z czasów modelingu. Ich dobre relacje zaniepokoją Filipa, który staje się zazdrosny. Po treningu, Adrian zechce zaprzyjaźnić się z Lisickim, ale ten go odepchnie i od razu ostrzeże go, że Zuzia to jego dziewczyna.

- Jestem Adrian. Dzięki za super walkę…
- Filip. I odczep się od mojej dziewczyny!

Czy Filip rzeczywiście ma powody do zmartwień? Czy Adrian poderwie Zuzię? Aby się tego dowiedzieć, oglądaj "Barwy szczęścia" w TVP2!

Lidka spoliczkuje Radka! Zrobi mu scenę zazdrości o Celinę! Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×