"Barwy szczęścia" odcinek 2002. Hubert wraca do Polski! Dlaczego bez żony i córeczki? [CO SIĘ WYDARZY]

W 2002. odcinku do Polski niespodziewanie wróci Hubert! Tylko, że zjawi się sam, bez Klary i Marysi... Dlaczego? Sprawdź co się wydarzy!

Multimedia

"Barwy szczęścia" odcinek 2002 już w czwartek, 14.02.2019 o godz. 20:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Kiedy Klara (Olga Jankowska) dostała stypendium w USA, Hubert (Marek Molak) postanowił, że pojadą tam całą rodziną. W 2002. odcinku serialu "Barwy szczęścia" Hubert niespodziewanie wróci do domu, co zaniepokoi jego bliskich, gdyż zjawi się sam.

Staś dołączy do sekty! Pyrka straci wszystkie swoje pieniądze?Zobacz więcej

Okaże się, że przyjechał bez żony i córeczki, po to, by zająć się interesami. Pyrka postanowi zabrać do Stanów... Gawrona (Sebastian Stankiewicz)! Szybko wyjaśni się, że piosenki Ricardo biją rekordy popularności w klubach dla Polonii.

- Ricardo jest bardzo znany w Chicago. Trzeba kuć żelazo, póki gorące. Ludzie chcą twoich koncertów i trzeba im to załatwić - powie Hubert Żabci (Hanna Klepacka) i Ryśkowi. Zaproponuje "gwieździe" tournée po Stanach.

Niespodziewanie, Ricardo odmówi wyjazdu. Jednak Żabcia przekona go, by wyjechali razem do Ameryki. Czy zrobią tam karierę? Aby się tego dowiedzieć, oglądaj "Barwy szczęścia" w TVP2!

Józek sprowadzi kłopoty na swoich bliskich! Dojdzie do porwania! [CO SIĘ WYDARZY]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×