"Barwy szczęścia" odcinek 2008. Adrian nachalnie podrywa Zuzię! Jak zareaguje na to Filip? [CO SIĘ WYDARZY]

W 2008. odcinku serialu "Barwy szczęścia" Adrian zacznie podrywać Zuzię! Filip od razu postanowi z nim porozmawiać... Jak to się skończy? Sprawdź co się wydarzy!

Multimedia

"Barwy szczęścia" odcinek 2008. już w piątek, 22.02.2019 o godz. 20:10 w TVP2! - sprawdź program tv

W kolejnych odcinkach serialu "Barwy szczęścia" związek Zuzi (Anna Adamus) i Filipa (Kuba Dyniewicz) będzie zagrożony. Wszystko przez pojawienie się Adriana (Emil Lipski), który zacznie z nimi trenować.

Malwina odwiedza Jerzego! Poprosi ojca o zajęcie się jej synem!Zobacz więcej

W 2008. odcinku serialu "Barwy szczęścia" Zuzia będzie przygotowywać się do następnych zawodów lekkoatletycznych. Podczas treningów Adrian zacznie ją podrywać w chamski sposób! Filip od razu to zauważy i nie będzie mu się to podobało... Pewnego dnia w końcu porozmawia z rywalem i powie mu, by odczepił się od jego dziewczyny. Jego reakcja go zaskoczy. Adrian zasugeruje, że Zuzia ma opinię puszczalskiej!

- Chodzi ci o Zuzkę? Nie mów mi, że traktujesz ją serio. Jesteś głupi. Chwalisz się nią tak, jakbyś nie wiedział, jaka to laska.

Jak Filip zareaguje na te słowa? Czy Adrian zagrozi jego związkowi z Zuzią? Aby poznać odpowiedzi na te pytania, oglądaj "Barwy szczęścia" w TVP2!

Mariola rozbierze się, żeby zebrać pieniądze na operację Tomka! Namówi do tego wszystkie znajome!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×