"Barwy szczęścia" odcinek 2010. Mariola rozbierze się, żeby zebrać pieniądze na operację Tomka! Namówi do tego wszystkie znajome! [CO SIĘ WYDARZY]

W 2010. odcinku serialu "Barwy szczęścia" Mariola wpadnie na pomysł, dzięki któremu będzie mogła zebrać pieniądze na leczenie Tomka. Zorganizuje sesję charytatywną! Sprawdź co się wydarzy!

Multimedia

"Barwy szczęścia" odcinek 2010. już we wtorek, 26.02.2019 o godz. 20:10 w TVP2! - sprawdź program tv

W pożarze w masarni Borysa (Jakub Wieczorek) najbardziej ucierpiał Tomek (Tomasz Błasiak). Mężczyzna jest bardzo poparzony i żeby wrócić do dawnego wyglądu, będzie musiał poddać się kilku kosztownym operacjom.

Po pożarze w masarni Tomek będzie oszpecony! Jak sobie z tym poradzi?Zobacz więcej

W 2010. odcinku serialu "Barwy szczęścia" Mariola (Agnieszka Mrozińska) zorganizuje sesję charytatywną. Dochód z niej będzie przeznaczony na leczenie Tomka i wezmą w nim udział wszystkie jego znajome, czyli: Regina (Kamila Kamińska), Kasia (Katarzyna Glinka), Bożena (Marietta Żukowska), Sabina (Barbara Kurzaj), Aldona (Elżbieta Romanowska), Celina (Orina Krajewska), Lidka (Emilia Warabida) i Żabcia (Hanna Klepacka). Także Jola (Małgorzata Potocka) postanowi namówić Basię (Sławomira Łozińska) i Różę (Anna Gornostaj), by przyłączyły się do akcji.

One jednak nie będą przekonane do "rozbieranej sesji". - Czy Janek nie ma nic przeciwko, żebyś pozowała na golasa? - spyta ją Róża. - To będą artystyczne fotografie, wysmakowane, subtelne - odpowie jej. Na szczęście uda jej się przekonać przyjaciółki, w końcu jest to akcja w szczytnym celu.

W naszej galerii zobaczycie zdjęcia z tej sesji. Czy Marioli uda się zdobyć potrzebne pieniądze? Aby się tego dowiedzieć, oglądaj "Barwy szczęścia" w TVP2!

Julita zostanie porwana! Za zbrodnią stoi brat Józka?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×