"Barwy szczęścia" odcinek 2012. Adrian opowie Filipowi o modelingu Zuzi! Zasugeruje, że była prostytutką! [CO SIĘ WYDARZY]

W 2012. odcinku serialu "Barwy szczęścia" Adrian opowie Filipowi całą prawdę o modelingu Zuzi. Zasugeruje, że dziewczyna była prostytutką! Sprawdź co się wydarzy!

Multimedia

"Barwy szczęścia" odcinek 2012. już w czwartek, 28.02.2019 o godz. 20:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Pojawienie się Adriana (Emil Lipski) w życiu Zuzi (Anna Adamus) i Filipa (Kuba Dyniewicz), może poważnie wpłynąć na ich związek. Nowy "kolega" z treningów wydaje się bardzo zdeterminowany, by zniszczyć ich związek.

Porywacze żądają miliona złotych! Co zrobi Józek?Zobacz więcej

W 2012. odcinku serialu "Barwy szczęścia" Adrian postanowi zniechęcić Filipa do Zuzi i opowie mu o przygodzie dziewczyny z modelingiem. Powie mu o jej pobycie w Algierii i tragicznej śmierci koleżanki, sugerując, że podopieczna Cieślaków była prostytutką!

- Ta cała agencja modelek to był jeden wielki burdel. Obiecywano im światowe kariery, wywożono do Algierii, a tam oddawano w ręce jakichś oblechów… Polubiłem cię i nie mogę patrzeć, jak laska robi cię w trąbę!(…) Gdyby Zuzka była czysta, to by ci o wszystkim powiedziała...

Adrian osiągnie swój cel, bo Filip przestanie odzywać się do swojej dziewczyny. Czy uwierzył w wersję Adriana i to koniec jego związku z Zuzią? Aby się tego dowiedzieć, oglądaj "Barwy szczęścia" w TVP2!

Tomek załamany swoim wyglądem! Nie będzie chciał widzieć Marioli! Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×