"Barwy szczęścia" odcinek 2012. Porywacze żądają miliona złotych! Co zrobi Józek? [CO SIĘ WYDARZY]

W 2012. odcinku serialu "Barwy szczęścia" Józek zaangażuje wszystkie środki w próby odnalezienia Julity! Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"Barwy szczęścia" odcinek 2012. już w czwartek, 28.02.2019 o godz. 20:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Życie Józka (Patryk Pniewski) powoli zaczynało się układać. Znalazł nowy klub, a w jego związku z Julitą (Katarzyna Sawczuk) wszystko dobrze się układało. Niestety, dobre dni nie będą trwać zbyt długo. Gdy jego żona nie wróci na czas z wyjazdu integracyjnego, Sałatka zacznie się poważnie martwić, a gdy dowie się, że Julita nigdy nie dotarła na miejsce, wpadnie w panikę!

Mariola rozbierze się, żeby zebrać pieniądze na operację Tomka! Namówi do tego wszystkie znajome!Zobacz więcej

W 2012. odcinku serialu "Barwy szczęścia" postanowi zgłosić zaginięcie Julity na policji. Funkcjonariusze szybko powiążą jej zniknięcie, ze zniknięciem brata Józka, Jonaszem (Bartosz Włodarczyk). Policjanci przypomną Sałatce, że jego żona już raz upozorowała własne zaginięcie. Oczywiście policja zapewni Józka, że zrobi wszystko by odnaleźć jego żonę, ale póki co nie zamierza podejmować zdecydowanych działań.

Józek uzna, że musi rozpocząć poszukiwania na własną rękę. Piłkarz zdecyduje się nagrać filmik i zwróci się w nim do swych fanów, by pomogli mu w poszukiwaniach Julity:

Kilka dni temu zaginęła moja ukochana żona. Pojechała do leśniczówki z kolegami ze studiów i już stamtąd nie wróciła. Trzcianka... Tak nazywa się ta miejscowość. Jeśli cokolwiek wiecie, proszę, zadzwońcie. Podaję swój prywatny telefon, bo sprawa jest naprawdę ważna. Będę wdzięczny za każdą informację.

Po rozstaniu z Cariną Franek będzie rozdarty między dwiema kobietami! Co zrobi?Zobacz więcej

Wkrótce Józek odbierze telefon od tajemniczego mężczyzny. Porywacz natychmiast zażąda od Sałatki, by usunął filmik z internetu i pod żadnym pozorem nie zawiadamiał policji, o tym, że nawiązali kontakt. Porywacz wysunie także żądanie: uwolni Julitę, jeśli otrzyma od Józka okup w wysokości miliona złotych!

Józek nie ma takich pieniędzy. Czy uda mu się ocalić Julitę?

Radosław Majdan dołączy do obsady serialu! Kogo zagra?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×