"Barwy szczęścia" odcinek 2014. Tomek załamany swoim wyglądem! Nie będzie chciał widzieć Marioli! [CO SIĘ WYDARZY]

W 2014. odcinku serialu "Barwy szczęścia" lekarze zdejmą Tomkowi opatrunki. Załamany mężczyzna nie będzie chciał widzieć Marioli... Sprawdź co się wydarzy!

Multimedia

"Barwy szczęścia" odcinek 2014. już w poniedziałek, 4.03.2019 o godz. 20:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Ostatnie wydarzenia były prawdziwym egzaminem dla związku Marioli (Agnieszka Mrozińska) i Tomka (Tomasz Błasiak). Mężczyzna został ranny w pożarze masarni i jego poparzenia sprawiły, że może już nie wrócić do dawnego wyglądu.

Mariola rozbierze się, żeby zebrać pieniądze na operację Tomka! Namówi do tego wszystkie znajome!Zobacz więcej

W 2014. odcinku serialu "Barwy szczęścia" Mariola odwiedzi Tomka w szpitalu. Tego dnia lekarze mają zdejmować pacjentowi opatrunki, ale były trener fitness wyprosi swoją dziewczynę z sali. Po usunięciu bandaży lekarz poinformuje go, że ma już za sobą pierwszy etap leczenia i jest naprawdę dobrze. Tomek, nie słuchając go, poprosi tylko o lustro. Kiedy zobaczy w nim odbicie swej napuchniętej, pozbawionej brwi, pokrytej czerwonymi bliznami twarzy, kompletnie się załamie. Tymczasem lekarz powie Marioli, że jej ukochany nie chce jej widzieć!

- Według mnie jest lepiej niż mogliśmy się spodziewać, ale pani narzeczony jest w fatalnym stanie emocjonalnym. Utrata dawnego wyglądu okazała się dla niego zbyt dużym szokiem. Organizm wytrzymał, ale jest jeszcze aspekt psychologiczny - powie doktor i poradzi jej, by dała pacjentowi trochę czasu, by oswoił się z nową sytuacją.

Czy Tomek kompletnie się załamie czy postanowi walczyć? Czy Mariola mu pomoże? Aby się tego dowiedzieć, oglądaj "Barwy szczęścia" w TVP2!

Porywacze chcą sprzedać Julitę do domu publicznego! Kto ją uratuje?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×