"Barwy szczęścia" odcinek 2025. Kacper wróci do szkoły w Warszawie i od razu podpadnie kolegom! Wpadnie w kłopoty? [CO SIĘ WYDARZY]

W 2025. odcinku serialu "Barwy szczęścia" Malwina zgodzi się, by Kacper wrócił do szkoły w Warszawie. Chłopak jednak od razu wpadnie w kłopoty i podpadnie swoim kolegom! Co zrobi? Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"Barwy szczęścia" odcinek 2025. już we wtorek, 19.03.2019 o godz. 20:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Od kiedy Jabłońscy (Agnieszka Przepiórska i Marcin Kwaśny) powiedzieli Malwinie (Joanna Gleń), że podejrzewają u Kacpra (Jakub Szlachetka) Zespół Aspergera, kobieta nie może sobie z tym poradzić. Choć nie może w to uwierzyć, postanowiła zabrać syna na stałe do Zakrzewia.

Ludwik odejdzie od żony i zamieszka z kochanką! Czy syn przemówi mu do rozsądku?Zobacz więcej

W 2025. odcinku serialu "Barwy szczęścia" Jerzy (Bronisław Wrocławski) postanowi nie dopuścić do wyjazdu Kacpra i pojedzie na przystanek, by ich odebrać. Malwina w końcu zgodzi się, by chłopak został w Warszawie, ale nadal nie będzie mogła poradzić sobie z tym, co usłyszała od Jabłońskich. Jej humoru nie poprawi też nadal trwający romans Jerzego z Małgorzatą (Adrianna Biedrzyńska).

Tymczasem Kacper też będzie miał kłopoty, tyle że w szkole. Koledzy poproszą go, by dał im odpisać od siebie pracę domową. Chłopak odmówi, co sprawi, że poważnie im podpadnie! Choć Oliwka (Wiktoria Gąsiewska) stanie w jego obronie, na niewiele to pomoże... Czy Kacper odnajdzie się w nowej szkole?

Łukasz poznaje kochankę ojca! Piotr będzie romansował z Reginą? Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×