"Barwy szczęścia" odcinek 2028. Sadowska zamieszka z mężem i jego kochanką! Przez nich poważnie zachoruje? [CO SIĘ WYDARZY]

W 2028. odcinku serialu "Barwy szczęścia" Sadowska uzna, że nie będzie mieszkała u obcych ludzi i wróci do domu. Jednak widok męża z kochanką będzie dla niej bardzo trudny... Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"Barwy szczęścia" odcinek 2025. już we wtorek, 19.03.2019 o godz. 20:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Sadowska (Ewa Serwa) w dalszym ciągu nie może pogodzić się z tym, że jej mąż Ludwik (Marek Lewandowski) znalazł sobie w sanatorium kochankę, Irenkę (Krystyna Tkacz). Na początku Regina wyprowadziła się z ich wspólnego domu, ale w 2028. odcinku serialu "Barwy szczęścia" uzna, że Sadowski wyprowadził się i ona może wrócić już do domu.

Celina powie Reginie, by zostawiła Franka w spokoju! Posłucha jej?Zobacz więcej

Sadowska wspierana przez Stefana Górkę (Krzysztof Kiersznowski) pojedzie do Otwocka. Tam przeżyje prawdziwy szok, bo okaże się, że Ludwik i Irenka nadal tam mieszkają i nie zamierzają się wyprowadzać! Kochankowie wymyślą plan, dzięki któremu będą mogli mieszkać we trójkę.

- Jakoś się pomieścimy. Ty będziesz korzystała z głównego wejścia, my będziemy wchodzili od ogrodu. Kupiłem nową kuchenkę elektryczną. Kuchnię masz wyłącznie dla siebie i łazienkę też...
- Pasuje to pani? My bardzo się staramy...
- Wszystko jest zorganizowane tak, żeby nikt nie był stratny! Nie uważasz, że wykazujemy z Irenką maksimum dobrej woli?

Dla Reginy będzie to jednak za wiele. Nie będzie chciała dzielić domu ze zdrajcami. Bardzo się zdenerwuje i nagle zemdleje! Czy przez Ludwika i Irenkę Sadowska poważnie zachoruje?

Lidka zacznie się dusić! Czy pomoc nadejdzie na czas?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×