"Barwy szczęścia" odcinek 2030. Władek i Darek w końcu się pogodzą! Cieślak przeprosi partnera! [CO SIĘ WYDARZY]

W 2030. odcinku serialu "Barwy szczęścia" Władek i Darek będą o krok od rozstania! Cieślak jednak w ostatniej chwili się opamięta! Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"Barwy szczęścia" odcinek 2030. już we wtorek, 26.03.2019 o godz. 20:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Władek (Przemysław Stippa) nie może pogodzić się z tym, że jego partner Darek (Andrzej Niemyt) zdecydował się na wznowienie kariery w profesjonalnym sporcie. Janicki miał poważną wadę serca, którą udało się jednak wyeliminować. Władek, który sam otarł się o śmierć, nie może jednak przestać martwić się o ukochanego!

Natalia ofiarą złodziei! Dominika maczała w tym palce? Zobacz więcej

Konflikt pomiędzy oboma mężczyznami coraz bardziej narastał. Ostatecznie Cieślak zdecyduje się na postawienie ultimatum: jeśli Darek zagra w najbliższym meczu, to wyprowadzi się z ich wspólnego mieszkania! Janicki nie zdoła się jednak powstrzymać i w 2030. odcinku serialu "Barwy szczęścia" wybiegnie na boisko. Zawiedziony Władek zacznie pakować swoje rzeczy...

Do akcji będzie musiał wkroczyć Kajtek (Jakub Dmochowski). Przekona swojego ojca, aby nie przekreślał swojego wieloletniego związku. Ostatecznie Władek spakuje walizki, ale wcale nie opuści lokum. Schowa się w łazience i będzie czekał, aż Darek wróci do domu! Gdy Janicki pojawi się w mieszkaniu, Cieślak wyskoczy z ubikacji, obleje partnera szampanem i krzyknie: Sałatka podaje do Janickiego, gooool!

Lidka zacznie się dusić! Czy pomoc nadejdzie na czas?Zobacz więcej

Darek będzie w szoku! Gdy stracił już wszelką nadzieję, jego partner w końcu okaże mu zrozumienie. Słowa Cieślaka do głębi wzruszą sportowca:

To co zrobiłem jest niewybaczalne. Ja sobie uświadomiłem, nawet nie... Kajtek mnie uświadomił, że nie mogę takich rzeczy żądać od ciebie. To jest twoja pasja i ty najlepiej wiesz co robisz i jeżeli możesz... Po prostu mi wybacz. Nie mogłem trafić w życiu na nikogo lepszego i nie chcę cię stracić, za nic!

Uradowany Darek aż popłacze się ze szczęścia, a w jego związku z Władkiem wszystko wróci do normy! Miejmy nadzieję, że w serialu "Barwy szczęścia" będziemy oglądać wyłącznie takie happy-endy!

Tymon znęca się nad Kacprem! Chłopak zdoła się przed nim obronić?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×