"Barwy szczęścia" odcinek 2031. Dramatyczna diagnoza ginekologa! To może być koniec sportowej kariery Zuzi! [CO SIĘ WYDARZY]

W 2031. odcinku serialu "Barwy szczęścia" Zuzia pójdzie się zbadać w ginekologa. Diagnoza lekarza będzie bardzo niepokojąca. Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"Barwy szczęścia" odcinek 2031. już w środę, 27.03.2019 o godz. 20:10 w TVP2! - sprawdź program tv

W jednym z nowych odcinków serialu "Barwy szczęścia" Zuzia (Anna Adamus) poprosi Sabinę (Barbara Kurzaj), aby w tajemnicy przed Różą (Anna Gornostaj) i Zdzisławem (Zbigniew Buczkowski) zapisała ją na wizytę do ginekologa. Dziewczynka obawia się, że może być w ciąży! Prawda okaże się jednak zgoła inna!

Zuzia powie Filipowi, że może być w ciąży! Co zrobią nastolatki?Zobacz więcej

W 2031. odcinku "Barw szczęścia" Zuzia przyjdzie na umówioną wizytę lekarską. Po dokładnym badaniu ginekolog stwierdzi, że nie ma mowy o ciąży, ale brak miesiączki bardzo go zaniepokoi. Postanowi przeprowadzić dokładniejszy wywiad lekarski. W trakcie rozmowy Zuzia wyzna mu, że uprawia lekkoatletykę, a trenerka ustawiła jej bardzo restrykcyjną dietę. Lekarz szybko skojarzy fakty:

Za wcześnie na wyrokowanie, ale to może być FHA, brak miesiączki typu funkcjonalnego. Często występuje u sportsmenek. Nieleczone prowadzi do bezpłodności i wczesnej osteoporozy.

Władek wyprowadzi się od Darka? To koniec ich związku?Zobacz więcej

Ginekolog kategorycznie zaleci Zuzi ograniczenie treningów i odstawienie rygorystycznej diety. Jej start w Młodzieżowych Mistrzostwach Europy stanie pod znakiem zapytania. Czy dziewczynka będzie gotowa zaryzykować zdrowie w imię sportowych sukcesów?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×